Ceļojums uz dievu un varoņu pasauli: Disney Plus “Percy Jackson” reklāmkadri atklāti, izdošanas datums atklāts

0
(0)

Iepazīstieties ar maģisko sengrieķu mitoloģijas un mūsdienu pasaules kombināciju jaunajā Persija Džeksona un olimpiešu filmas Disney Plus reklāmkadrā! Jau iznācis pirmais treileris šim ilgi gaidītajam seriālam, un tas uzreiz iegremdē mūs sengrieķu mītu pasaulē, kā arī paziņo seriāla iznākšanas datumu.

Kas ir zināms

“Tie stāsti, kurus es jums stāstīju par grieķu dieviem un pusšķirnēm… Tie bija īsti,” atskan balss no treilera, kad mēs vērojam dažādas mītiskas radības – tostarp satīru un noslēpumainu, biedējošu radījumu ar ragiem.

Pamatojoties uz Rika Riordana iecienītāko grāmatu sēriju, sērija stāsta par 12 gadus veco padievu Persiju (atveido Vokers Skobels), ūdens dieva Poseidona dēlu, kurš tiek apsūdzēts Zeva zibens zādzībā. Pēkšņi no savas parastās dzīves izmests sengrieķu mitoloģijas pasaulē, Persijs nonāk nometnē Half-Blood, kas ir vasaras nometne citiem jauniem padieviem. Aizraujošajos piedzīvojumos viņam palīdz labākie draugi: Atēnas meita Annabete un satīrs Grovers, kuru atveido Lea Sava Džefriza un Ārians Simhadri. 

Persija Džeksona grāmatas, kas oficiāli pazīstamas kā Camp Half-Blood Chronicles, tika pielāgotas divās filmās: Persijs Džeksons un olimpieši: Zibens zaglis 2010. gadā un Persijs Džeksons: Briesmoņu jūra 2013. gadā. Filmas ir kritizētas par neatbilstību oriģinālajiem romāniem, taču jaunais TV šovs solās būt uzticīgāks izejmateriālam.

Kad gaidīt:

Saskaņā ar reklāmas rullīti “Percy Jackson and the Olympians” parādīsies Disney Plus šī gada 20. decembrī.

Cik noderīgs bija šis raksts?

Noklikšķiniet uz zvaigznītes, lai to novērtētu!

Vidējais novērtējums 0 / 5. Balsu skaits: 0

Līdz šim nav balsis! Esi pirmais, kas novērtē šo ziņu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Tulkot »