Lasīšanas Laiks:42 Sekunde(-s)

Sestdienas, 25. februāra, rītā sniegs un apledojums visā Latvijā apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, aģentūru LETA informēja uzņēmumā Latvijas valsts ceļi.

Satiksme šorīt ir apgrūtināta vairākos Tallinas šosejas, Vidzemes šosejas, Valmieras šosejas, Rīgas apvedceļa abpus Daugavai, Bauskas šosejas, Jelgavas šosejas, Ventspils šosejas un Liepājas šosejas posmos.

Apgrūtināti satiksmes apstākļi ir arī uz Daugavpils šosejas, Jēkabpils-Rēzeknes-Luces-Terehovas ceļa, Grebņevas-Rēzeknes-Daugavpils-Lietuvas robežas, Kokneses šosejas un Daugavpils un Rēzeknes apvedceļa.

Braukšana pa reģionālajiem ceļiem ir apgrūtināta visā Latvijā.

Sniegotie ceļu posmi tiek tīrīti un kaisīti ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu satiksmes apstākļus, no rīta ceļu uzturēšanas darbos tika iesaistītas 128 ziemas dienesta tehnikas vienības Latvijas autoceļu uzturētājs.

Uz grants ceļiem, galvenokārt Kurzemē un Zemgalē, joprojām saglabājas atkušņa laikā noteiktie svara ierobežojumi. Ir 105 grants ceļu posmi, kuros ir spēkā transportlīdzekļu masas ierobežojumi.

[wpforms id=”1773″]

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Snigšana turpināsies arī sestdien, Kurzemē un Vidzemē prognozē sniegputeni
Next post Kuldīgas novadā bērni pret ērču encefalītu var vakcinēties bez maksas