Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 22 Sekunde(-s)

Ziemā gribas mājokļa komfortu un siltumu, tāpēc enerģiski vingrinājumi un nogurdinošas diētas nav piemērotas visiem. Amy Goodson, uztura speciāliste un sertificēta sporta uztura speciāliste, uzskaita vienkāršus un vieglus paradumus, kas var palīdzēt zaudēt kalorijas ziemā. Viņa uzskata, ka daži ēšanas paradumi var būt labvēlīgi, ja tos ievēro katru dienu.

Siltie dzērieni

Piemēram, uztura speciālists iesaka biežāk dzert siltus dzērienus.

“Jūs varat ietērpties pledā un malkot savu mīļāko dzērienu. Ideāli, ja tā ir zāļu tēja vai silts ūdens ar citronu. Ziemā tie palīdzēs kontrolēt izsalkumu un uzturēt organismu hidratētu. Tos var dzert bieži, taču neaizmirstiet arī par tīru ūdeni,” skaidro Emija Gudsone.

Dārzeņu zupas

Uztura speciālists iesaka katru ēdienreizi sākt ar vieglu dārzeņu zupu. Tā palīdzēs sātīgāk un mazāk apēst pārējo ēdienu. Zupa ar zemu kaloriju daudzumu nekaitēs jūsu figūrai, un tās siltums sasildīs un sniegs jums spēku, raksta SHE FINDS.

Olbaltumvielu brokastis

Amy Goodson uzsver, ka brokastis ir obligāta prasme.

“Tās nav tikai uzkodas no rīta, bet pilnvērtīga maltīte. Brokastīm jābūt ar olbaltumvielām bagātām, kas palīdzēs jums ātrāk piepildīties un ilgāk palikt izsalkušam,” saka veselīgas ēšanas eksperte.

Sezonas augļi un dārzeņi

Viņa arī iesaka pievērst uzmanību sezonālajiem produktiem. Ziemas augļi un dārzeņi ar augstu šķiedrvielu saturu – Briseles kāposti, saldie kartupeļi un citrusaugļi – nodrošinās barības vielu un antioksidantu krājumus, kas palīdzēs cīnīties pret slimībām ziemas mēnešos.

Turklāt ir vērts lietot D vitamīnu, un no mentālajiem trikiem uztura speciāliste iesaka censties kontrolēt porcijas, izmantojot mazākus šķīvjus.

Emija Gudsone piebilst, ka šie veselīgie ieradumi būs īpaši efektīvi, ja tos apvienosiet ar nelielu fizisku slodzi. Piemēram, jūs varētu doties pastaigā pa sniegu. Svaigā gaisā pat visvieglākie vingrinājumi var pārsteigt ar lieliskiem rezultātiem, īpaši, ja tos praktizē regulāri.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Cik ilgi suns var izdzīvot bez ēdiena un ūdens
Next post Kā un kādā veidā svinēt jauno 2024. gadu, lai iepriecinātu pūķi