Ceturtdienas horoskops: 19. oktobris

0
(0)

Horoskops ceturtdienai, 19. oktobrim.

AUNS

Saņemsi līdzcilvēku simpātijas un uzmanības apliecinājumus. Bet esi uzmanīgs un netici glaimotājiem. Labāk ieklausies tajos, kas runā tieši. Varbūt pat asi, bet – patiesi.

VĒRSIS

Daudz steigas, daudz emociju. Darbi stājas rindā dažu brīdi būs grūti kontrolēt situācijas. Neuzņemies papildus pienākumus un dari to, kas tiešām ir svarīgi.

DVĪŅI

Vajadzētu koncentrēties uz peļņu un jauniem projektiem. Ienākumus gūsi smagā darbā, bet rezultāts priecēs. Vakarā izej garākā pastaigā un izvēdini galvu.

VĒZIS

Sekmīgs laiks lietišķo jautājumu risināšanai. Lieliski menedžēsi savu ikdienu un procesus darbā vai biznesā. Ieguldītie spēki tiks atalgoti materiālā izteiksmē.

LAUVA

Dzīves gaitā uzkrātā pieredze būs labākais palīgs. Ja rodas problēmas, tad apdomā, vai līdzīgā situācijā neesi bijis jau iepriekš. Un – kādus secinājumus no tā esi izdarījis?

JAUNAVA

Čakliem strādātājiem parasti to vezumu krauj un krauj virsū… Profesionālajā jomā parādīsi sevi no vislabākās puses, bet nekautrējies runāt arī par finansēm.

SVARI

Var gadīties, ka tev darbā tiek uzticēti jauni pienākumi, kuri jāpilda ar vislielāko rūpību, un pat vismazākā kļūme var sagādāt problēmas. Labāk strādāt komandā.

SKORPIONS

Ļoti lietišķa diena. Iespējams, saņemsi izdevīgu sadarbības piedāvājumu, bet „klupšanas akmens” var izrādīties zināšanas. Viss ir labojams – apgūt kaut ko jaunu nekad nav par vēlu.

STRĒLNIEKS

Dāsna sirds ir laba lieta, taču šodien esi apdomīgs ar finansēm un sargies no nelietderīgiem tēriņiem. Turklāt nevajag jaukt naudas lietas ar draudzību vai attiecībām.

MEŽĀZIS

Dienas notikumi raibi kā stikliņi spēļu kaleidoskopā. Ātri sapratīsies ar cilvēkiem un izveidosi noderīgus lietišķos kontaktus. Tikai pārāk neuzticies tiem, kas smaida un glaimo.

ŪDENSVĪRS

Profesionālajā jomā ies karsti, vienalga vai esi uzņēmējs vai algots darbinieks. Nāksies pieņemt nepopulārus lēmumus un kārtīgi pacīnīties. Saglabā vēsu prātu, lai kas arī notiktu.

ZIVIS

Uzmanies no idejām, kas uzdzirkstījušas emociju iespaidā, jo var sanākt pārrēķināšanās. Kopumā biznesa darījumiem un peļņai sekmīgs periods, tikai jābūt piesardzīgam.

Cik noderīgs bija šis raksts?

Noklikšķiniet uz zvaigznītes, lai to novērtētu!

Vidējais novērtējums 0 / 5. Balsu skaits: 0

Līdz šim nav balsis! Esi pirmais, kas novērtē šo ziņu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Tulkot »