Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 35 Sekunde(-s)

Horoskops ceturtdienai, 23. novembrim.

AUNS

Profesionālajā vidē jākontrolē, kur beidzas radošā mijiedarbība un sākas pārliekas emocijas. Strīdiem un diskusijām jābūt konstruktīvām. Esi gatavs pieņemt atšķirīgus viedokļus.

VĒRSIS

Darbu vadība vai projekta izstrāde šodien jāuzņemas vienpersoniski, jo sveši solījumi var aizplīvot kā pēdējās rudens lapas vējā. Pats zināsi, ko un kā darīt.

DVĪŅI

Ļoti daudz pienākumu un tas kādā brīdī var radīt stresu. Nepaliec darbā ilgāk par noteikto laiku un nenes darāmo mājās. Vakarā izej pastaigāt, paskrien krosiņu, apmeklē SPA vai masāžu.

VĒZIS

Pārsvarā esi pieradis paļauties uz sevi, un tā ir pareizākā pieeja, jo svarīgas lietas uzticot citiem, var sanākt vilšanās kolēģos. Kāds aizmāršīgs, kāds nevīžīgs…

LAUVA

Apgūsti kaut ko jaunu! Zināšanas dara bagātu gan morālā, gan materiālā izteiksmē. Drīz vien būs iespēja par to pašam pārliecināties. Iespējams vilinošs piedāvājums profesionālajā jomā.

JAUNAVA

Ja kāds slinkos vai darīs darbu pa roku galam, tad dabūs dzirdēt, ko tu par to domā. Tas gan var izraisīt pretreakciju un nelieku intrigošanu, bet neņem galvā.

SVARI

Darbā daudz pienākumu – tik daudz, ka neredz ne gala, ne malas. Viss uz priekšu virzīsies lēnītēm, taču ir labs laiks, lai pieteiktos kursos un apgūtu ko jaunu.

SKORPIONS

Lai tevi patiešām sadusmotu, vajag daudz. Taču ļoti, iespējams, ka tas brīdis ir klāt. Ievelc dziļi elpu un nomierinies. Vairāk spēsi paveikt un sasniegt, draudzīgi sadarbojoties.

STRĒLNIEKS

Šī diena nav piemērota profesionālajam lidojumam. Kādā brīdī izjutīsi ārējo apstākļu uzliktos „rāmjus” un būs grūti izklāstīt idejas. Tomēr ir iespējas satikt uzticamus domubiedrus.

MEŽĀZIS

Lielisks laiks, lai rakstītu projektus un atrastu domubiedrus. Kādi noderīgi kontakti var izveidoties saviesīgā pasākumā. Ir arī vērts atsvaidzināt zināšanas un papildināt profesionālās iemaņas.

ŪDENSVĪRS

Ļoti darbīgs noskaņojums, būsi gatavs piedalīties un iesaistīties teju vai visur, kur tevi aicina. Tomēr vajadzētu izvērtēt, kur gatavojies tērēt enerģiju un zināšanas.

ZIVIS

Ļoti daudz pienākumu, taču veiksme smaidīs un darbā pirmā vieta ar zelta medaļu – tava. Vakarā risināmi sirdslietu jautājumi, jāizrunājas par visu, kas sakrājies.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Meizu 21 ar Snapdragon 8 Gen 3 mikroshēmu debitēs 30. novembrī
Next post Augstprātības virsotnē. Zodiaka zīmes, kuras domā, ka ir pārākas par citām