Ceturtdienas horoskops: 9. novembris

0
(0)

Horoskops ceturtdienai, 9. novembrim.

AUNS

Profesionālajā jomā negaidītas situācijas vai pēkšņas problēmas. Mieru, tikai mieru – noskaiti līdz desmit un sapulcē ap sevi komandu. Visiem kopā izdosies sarežģītos jautājumus atrisināt.

VĒRSIS

Esi precīzs un visu pamato ar loģiskiem argumentiem. Ja darbā rodas problēmas, tad ļoti var gadīties, ka kļūmes saziņas procesā vai viena un tā pati situācija traktēta atšķirīgi.

DVĪŅI

Tavas komunikācijas spējas ir fantastiskas. No pus vārda sapratīsies ar cilvēkiem. Kāda pazīšanās vēlāk pāraugs lietišķā sadarbībā. Svarīgos jautājumos apspriedies tuvākajiem draugiem.

VĒZIS

Ražīgi jāstrādā, bet tu jau esi pieradis. Paspēsi pat palīdzēt kolēģiem, un dot noderīgus padomus. Tikai uzmanies no „laika zagļiem”, kas nāk ar tukšām pļāpām.

LAUVA

Veiksme profesionālajā lauciņā. Kāds var saņemt intriģējošu karjeras piedāvājumu, un ir iespējas palielināt ienākumus. Pēc darba pievērsies mīļotajam hobijam.

JAUNAVA

Prāts atvērts visam jaunajam. Ja tu pēkšņi secini, ka pietrūkst kādu zināšanu saistībā ar mūsdienu tehnoloģijām, tad meklē informāciju tīmeklī, piesakies kursos un viss būs lieliski.

SVARI

Noskaņojies uz nemierīgu dienu, jo iespējamas neparedzētas situācijas: kavēsies sarunas, pārrunas, darīšanas un emocijas mainīsies. Nepiktojies un nepieņem lēmumus mirkļa iespaidā.

SKORPIONS

Darbā vai biznesā daudz un atbildīgi pienākumi, taču arī jaunas iespējas. Mērķē augstāk un tālāk, jo veiksme ir ar tevi. Kā mēdz teikt: drošajiem pieder pasaule.

STRĒLNIEKS

Laiks atrast jaunus ienākumu avotus. Kādam tas var būt karjeras kāpiens, kādam papildus darbs, kādam interesants biznesa projekts. Nekautrējies apspriest peļņas iespējas un perspektīvas.

MEŽĀZIS

Laba diena juridisko un īpašuma jautājumu kārtošanai, kā arī projektu rakstīšanai. Taču svarīgās lietās paļaujies pats uz sevi. Citu solījumi var izrādīties ar tukšu skaņu.

ŪDENSVĪRS

Pārskati savu personīgo budžetu. Jāsakārto rēķini, jāsaraksta ienākumi un izdevumi, un ir vērts arī apdomāt, kā nākotnē nopelnīt vairāk. Paskaties, ko piedāvā darba sludinājumu portālos.

ZIVIS

Piemērota diena, lai kārtotu juridiskus jautājumus, kas saistās ar nekustamā īpašuma, zemes vai mantojuma lietām. Pēc darba romantiskas noskaņas un vēlme ātrāk satikt mīļoto cilvēku.

Cik noderīgs bija šis raksts?

Noklikšķiniet uz zvaigznītes, lai to novērtētu!

Vidējais novērtējums 0 / 5. Balsu skaits: 0

Līdz šim nav balsis! Esi pirmais, kas novērtē šo ziņu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Tulkot »