Lasīšanas Laiks:2 Minute(-s), 18 Sekunde(-s)

Kompaktais apvidus auto ir ieguvis drosmīgāku izskatu, bet jaunais interjers ir tikai top versijai. Zīmola dzimtenē viss aprīkojums ir vienāds.

Atjauninātais Chery krusts tika oficiāli prezentēts aprīlī, taču tā bija Meksikas iespēja . Un tikai tagad šāds “piecu durvju” debitēja Ķīnā, un vietējam modelim izrādījās savas īpašības. Atgādinām, ka ārvalstu tirgos kompakto sauc par Tiggo 2 Pro, mājās tas iepriekš bija pazīstams kā Tiggo 3x Plus , tomēr svaigais “piecdurvju” zaudēja savu prefiksu. Starp citu, Debesu impērijā krusts tika pasludināts par jaunu paaudzi, lai gan patiesībā tas ir pārveidojums, un tas kļuva par otro kompaktajam, kas tika ražots kopš 2016. gada (pirmā modernizācija tika veikta 2020. gadā, tad parādījās “uzvārds” Plus).

Chery Tiggo 3x saņēma jaunus gaitas lukturus: tie joprojām atrodas augšpusē, bet tajā pašā laikā apvienoti ar to pašu jauno radiatora režģi. Un DRL tagad sastāv no diožu sekcijām, kas sakārtotas šaha galdiņa veidā. Galveno lukturu bloki netika mainīti, bet aizmugurējie lukturi tika izgatavoti vienas formas formā. Citi kļuva arī par aizmugurējo buferi un bagāžas nodalījuma durvīm. Izmēri ir vienādi: garums – 4200 mm, platums – 1760 mm, augstums – 1570 mm, riteņu bāze – 2555 mm.

Ķīnā SUV tiek piedāvāts ar diviem dažādiem interjeriem. “Vienkāršajās” versijās interjers kopumā nav mainījies, izņemot to, ka tas var būt pelēkzils, un ir mainīts arī kastes selektors. Bet augšējam Tiggo 3x ir jauns interjers (kā eksportam pārveidotajam Tiggo 2 Pro), ir citi priekšējie paneļi, durvju kartes, centrālais tunelis un klimata kontroles bloks; multimediju sistēmas ekrāns paceļas 10,25 collas virs paneļa (konfigurācijām ir vienkāršāks 9 collu displejs), turklāt tas ir pielipis kārtīgam; visbeidzot gaisa deflektori ir paslēpti vienā sloksnē. “Pamatā” ir 16 collu riteņi, tie paši LED DRL, atpakaļskata kamera un kruīza kontrole. Dārgākajā versijā joprojām ir LED priekšējie lukturi, jumta lūka un apsildāmi priekšējie sēdekļi. Interesanti, ka virtuālās ierīces neparādās aprīkojuma sarakstā, lai gan ar tām ir zīmola fotoattēli.

Tehnika mainījās no sava priekšgājēja: dzimtenē SUV ir pieejams ar neapstrīdamu četrcilindru “aspirētu” 1,5 ar 116 ZS jaudu. (143 Nm), kas ir savienots pārī ar piecu ātrumu “mehāniku” vai variatoru. Meksikā atjauninātais Chery Tiggo 2 Pro ir aprīkots ar 1,0 turbo dzinēju (101 ZS, 149 Nm) un CVT. Brauc jebkurā gadījumā tikai priekšā.

Chery Tiggo 3x ar jaunu izskatu un gandrīz vecu interjeru Ķīnā maksā no 8500 USD, SUV ar pārveidotu interjeru tika novērtēts 10 600 USD vērtībā.

Vēlāk pārveidotais krusts nonāks arī citās valstīs, un dažviet tas var parādīties ar Omoda meitas zīmolu: Ķīnas mediji iepriekš norāva piecu durvju ar nosaukumu Omoda 3 (bet priekšā bija pazīstama Chery emblēma).

Runājot par Krieviju, mēs savulaik pārdevām oriģinālo Chery Tiggo 2 , taču 2020. gada modeļa modernizētais krosovers nekad netika atvests uz Krievijas Federāciju, lai gan tādi plāni bija . Iespējams, ka SUV ar jaunu dizainu tomēr ienāks mūsu tirgū – jau kā Omoda.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Ram 1500 bāzes Apocalypse Super Truck pikaps: trieciena dizains un vairāk nekā 850 ZS zem parsega
Next post Otrdienas rītā saulains laiks