Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 36 Sekunde(-s)

Kompaktā parketa tiek piedāvāta ar diviem interjera dizaina variantiem.

Pagājušajā gadā Chery Tiggo 5x (Krievijā modelis tiek dēvēts par Tiggo 4 Pro) Ķīnā ieguva jaunu interjeru – ar lielu displeju atsevišķa instrumentu paneļa un multimediju sistēmas planšetdatora vietā. Tādējādi vieglais modelis ar veco interjeru palika rindās, bet 2022. gada “piecnieks” saņēma priedēkli “Plus”, lai nesajauktu modeļus. Tagad 4,3 metrus garais kompakts savā dzimtenē atkal ir atsvaidzināts, un izrādījās, ka Plus vairs nav: šāda versija – jau bez “uzvārda” – ir pievienojusies klāstam “vienkārši” Tiggo 5x. Bet vispirms lietas vispirms.

Tātad, no kopīgā visām Chery Tiggo 5x 2023. modeļa gada versijām: krosoverim vairs nav pieejami sarkani dekoratīvie ieliktņi (bija priekšējā bamperī un sānos), bet ir jauna dizaina diski (16 vai 17 collu). Radiatora režģim ir divi dizaini – “punktiņi” vai spīdīgi “glāsti”.

Iekšpusē ir jaunas krāsu apdares. Kombinētais virtuālais instrumentu panelis un multimediju skārienekrāns (katrs ar 10,25 collu displeju) tagad ir pieejams tikai dārgākajā modifikācijā, tā saņēmusi arī platā joslā paslēptus gaisa deflektorus un divstāvu centrālo tuneli (tas viss ir Tiggo 5x Plus mantojums). Pārējām versijām ir analogie mērinstrumenti ar 3,5 collu ekrānu, 10,25 collu planšete, kas izvirzās ārpus priekšējā paneļa, atsevišķas gaisa atveres un masīvs tunelis.

Tāpat kā iepriekš, krosovers ir pieejams ar diviem benzīna dzinējiem. “Atmosfēriskais” 1,5 ir kļuvis jaudīgāks, tagad 116 ZS un 143 Nm vietā tas dod 120 ZS un 148 Nm, šis motors joprojām tiek kombinēts ar piecpakāpju “manuālo” jeb variatoru. Augstākā līmeņa atsvaidzinātais Chery Tiggo 5x ir aprīkots ar turbo četru 1,5, tā reformas nav skārušas: 156 ZS un 230 Nm, motors darbojas ar CVT. Piedziņa ir tikai uz priekšu.

Jaunā modeļa cena Ķīnā svārstās no 10 000 līdz 13 800 dolāriem.

Chery Tiggo 4 Pro ar tablo vēl nav sasniedzis Krieviju. Mūsu valstī krosovers tiek prezentēts ar atmosfērisko 1,5 dzinēju (113 ZS, 138 Nm) un līdzīga tilpuma turbomotoru (147 ZS, 210 Nm), cena – no 2 099 900 rubļiem (2023, bez akcijām).

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Nemierīgais Laffitte: jauns uzņēmums un trīs Giugiaro projektēti superauto
Next post Toyota kairina ar jauniem Tacoma tīzeriem, lai gan jaunā pikapa izskats vairs nav noslēpums