Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 24 Sekunde(-s)

Anonīms pircējs par unikālu Bugatti samaksāja 9,7 miljonus eiro

Unikāls Bugatti Chiron Profilee ir uzstādījis pasaules rekordu kā visdārgākais izsolē pārdotais jaunais automobilis: uzvarētāja solītā summa bija 9,7 miljoni eiro, ieskaitot PVN – aptuveni 12 miljoni eiro.

Tieši tik lielu summu Parīzē notikušajā RM Sotheby’s izsolē samaksāja anonīms pircējs, un daļa naudas tika novirzīta vairākām labdarības organizācijām. Par to sociālajos tīklos personīgi ziņoja Bugatti vadītājs Mate Rimaks, kurš 2021. gada nogalē pārņēma vadību no Stefana Vinkelmaņa.

Porsche Chiron Profilee, ko varētu raksturot kā Bugatti Porsche 911 GT3, tika atklāts tieši pirms Coleda. Superauto ir aprīkots ar 8,0 litru W16 dzinēju, kura jauda ir 1500 ZS (tāda pati kā Chiron Pur Sport), un tas ir pieejams tikai 60 eksemplāros. Līdz 100 km/h paātrinās 2,3 sekundēs un līdz 200 km/h – 5,5 sekundēs. Maksimālais ātrums ir 380 km/h salīdzinājumā ar 350 km/h Chiron Pur Sport.

Bugatti inženieri ir veikuši izmaiņas šasijā, pievienojot par 10% vairāk atsperu nekā Chiron Sport. Arī aizmugurējā tilta konstrukcija ir pārveidota tā, lai nodrošinātu labāku saķeri, nezaudējot vadītāja komfortu.

Profilee ir īpaši šim automobilim izstrādāta Argentīnas Atlantijas krāsa. Tas nav pieminēts nevienā citā Chiron modelī. Apakšējā daļa ir pārklāta ar Bleu Royal Carbon krāsas oglekļa šķiedru. Arī riteņi ir izgatavoti un testēti speciāli Profilee.

Interjers ir pazīstams kā Chiron – daudz ādas, oglekļa šķiedras un alumīnija – viss ir darināts ar rokām. Īpašā statusa dēļ Profilee ir pirmais Chiron ar austas ādas apdari uz instrumentu paneļa, durvju paneļiem un viduskonsoles.

Bugatti apgalvo, ka tā izgatavošanai bija nepieciešams vairāk nekā 2500 metru ādas sloksnes. Centrālajā konsoles daļā ir melns rāmja ieliktnis, kas vēl vairāk izceļ Profilee #501 īpašo statusu.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Zeekr 003 izskatās forši un mazliet dīvaini oficiālajos foto tīzeros
Next post Toyota atklāj sava lielākā modeļa interjeru