Covid nāves gadījumu skaits Latvijā nedēļas laikā ir gandrīz dubultojies

0
(0)

Jaunatklāto Covid-19 gadījumu skaits Latvijā pagājušajā nedēļā, no 23.oktobra līdz 29.oktobrim, pieaudzis par 53,3%, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) dati.

Kopumā nedēļas laikā veiktas 486 pārbaudes, kas ir par 30,3% vairāk nekā iepriekšējā nedēļā. Pozitīvo testu rādītājs bija 28,4%, kas ir par 4,3% vairāk nekā iepriekšējā nedēļā.

Pagājušajā nedēļā ar Covid-19 infekciju slimnīcā tika hospitalizēti 154 pacienti, salīdzinot ar 87 nedēļu iepriekš, un bija 11 Covid-19 pacientu nāves gadījumi, salīdzinot ar sešām nedēļām iepriekš.

Jaunākie notekūdeņu monitoringa dati liecina par strauju EG.5 jeb “Eris” varianta klātbūtnes pieaugumu vairākās pilsētās, paziņoja CDC.

Savukārt vidējā saslimstība ar gripu ir nedaudz samazinājusies. Ģimenes ārstu praksēs reģistrēti astoņi klīniskie gripas gadījumi, kas ir vidēji 11,3 gadījumi uz 100 000 iedzīvotāju, salīdzinot ar 8,6 uz 100 000 iepriekš. Kopš sezonas sākuma ģimenes ārstu praksēs reģistrēti 27 saslimšanas gadījumi ar gripu, visaugstākā saslimstība ar gripu novērota bērniem līdz četru gadu vecumam.

Cik noderīgs bija šis raksts?

Noklikšķiniet uz zvaigznītes, lai to novērtētu!

Vidējais novērtējums 0 / 5. Balsu skaits: 0

Līdz šim nav balsis! Esi pirmais, kas novērtē šo ziņu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Tulkot »