Daudzviet Latvijā apgrūtināta braukšana

author
1 minute, 29 seconds Read

Šorīt daudzviet Latvijā apledojuma un sniega dēļ ir apgrūtināta braukšana pa valsts nozīmes un reģionālajiem autoceļiem, liecina VSIA “Latvijas valsts ceļi” (LVC) apkopotā informācija.

Daudz apledojušu šoseju posmu ir Kurzemes centrālajā un ziemeļu daļā, Rīgas apkārtnē, kā arī Ziemeļvidzemē un Rēzeknes apkārtnē.

Uz valsts galvenajiem autoceļiem ap plkst.6.30 apgrūtināta braukšana ir pa Tallinas šoseju no Berģiem līdz Bīriņu pagriezienam, pa Vidzemes šoseju no Rīgas līdz Līgatnei, pa Valmieras šoseju no Murjāņiem līdz Braslas tiltam un no Stalbes līdz Valkai, pa Rīgas apvedceļu, pa Daugavpils šoseju no Rīgas līdz Skrīveriem un no Izvaldas līdz Paterniekiem, pa Bauskas šoseju visā garumā, kā arī pa Jelgavas šoseju no Rīgas līdz Olainei.

Tāpat apgrūtināta braukšana ir Liepājas šosejas posmos Rīga-Kaģi, Apšupes krustojums-Blīdene un Skrunda-Grobiņa, pa Ventspils šoseju visā garumā, Rēzeknes šosejas posmā Varakļāni-Stolbovka, šosejas Grebņeva-Medumi posmā Grebņeva-Rušenica un pa Rēzeknes apvedceļu.

Uz reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana Alūksnes, Dobeles, Liepājas, Limbažu, Madonas, Ogres, Rēzeknes, Rīgas, Talsu, Tukuma, Valkas, Valmieras un Ventspils apkaimē, liecina LVC sniegtā informācija.

Slidenie ceļu posmi tiek kaisīti, bet sniegotie posmi – attīrīti no sniega. Uz ceļiem šorīt strādā 93 VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” ziemas dienesta tehnikas vienības.

LVC atgādina, ka autovadītājiem ir jābūt īpaši uzmanīgiem, izvēloties ceļa seguma stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un ievērojot drošu distanci.

Līdzīgas ziņas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

%d bloggers like this:

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: