Daugavpils slimnīcā īslaicīgi aptur akūti saslimušo bērnu uzņemšanu

author
1
1 minute, 5 seconds Read

Daugavpils reģionālā slimnīca īslaicīgi ir apturējusi akūti saslimušo bērnu vecumā līdz 14 gadiem uzņemšanu, jo slimošanas dēļ nodaļā trūkst mediķu, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.

Pašlaik ir saslimuši septiņi no slimnīcas pediatrijas profila speciālistiem, kuri nevar veikt savus darba pienākumus. Kā atzīmē slimnīca, no 14 gadu vecuma pusaudzi var aprūpēt pieaugušo ārsts ar pediatra attālinātu konsultatīvo pieslēgšanos.

Pašlaik Daugavpils reģionālajā slimnīcā ir pieejams tikai viens pediatrs, kurš nodrošina stacionāros esošo apmēram 30 bērnu ārstēšanu. Ņemot vērā situāciju, slimnīcas pārstāvji aicina bērnu vecākus būt saprotošiem un nevērsties SIA “Daugavpils reģionālā slimnīca” Neatliekamās medicīniskās palīdzības klīnikas Uzņemšanas nodaļā, bet pēc nepieciešamās palīdzības vērsties citos reģionālajos centros ar pediatrijas profilu.

Savukārt ierasto sezonālo saslimšanu gadījumā slimnīca mudina sākotnēji vērsties pie sava ģimenes ārsta vai saņemt konsultāciju, zvanot pa Ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni 66016001, vai specializētajā bērnu poliklīnikā.

Līdzīgas ziņas

Comments

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

%d bloggers like this:

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: