Degvielas kari: Neste, Circle K, Viada un Virši-A vienlaicīgi samazina cenas, un degvielas uzpildes stacijās veidojas rindas

author
1 minute, 57 seconds Read

Ievērojamā degvielas cenu samazinājuma dēļ šodien veidojas rindas degvielas uzpildes stacijās Neste, Circle K, Virši-A un Viada, ziņo LETA.

Šodien no plkst. 14.00 līdz 17.00 degvielas cena Circle K degvielas uzpildes stacijās ir samazināta par 0,15 eiro litrā. Uzņēmums paziņoja, ka akcija vienlaikus notiks 2000 grupas degvielas uzpildes stacijās visā Eiropā. Maksimālais degvielas daudzums, ko var uzpildīt vienam transportlīdzeklim, ir 100 litri.

Arī Neste degvielas uzpildes stacijās šodien no plkst. 13:00 līdz 17:00 degvielas cena tiks samazināta par 0,15 eiro litrā.

Ar Viada Plus karti degvielas cena Viada degvielas uzpildes stacijās visu dienu ir par 0,10 eiro par litru zemāka.

Virši-A Facebook lapā teikts, ka arī šodien no plkst. 10:00 līdz 17:00 degvielas cena degvielas uzpildes stacijās būs “īpaši zema”.

Pēc aģentūras LETA novērojumiem, automašīnu rindas veidojas degvielas uzpildes stacijās Rīgā, Jelgavā un Tukumā.

Rīgas ielās pie degvielas uzpildes stacijām veidojas rindas, kas traucē sabiedriskā transporta kustībai. Rīgas satiksme ziņoja, ka dažos maršrutos sabiedriskais transports no grafika atpaliek pat līdz 40 minūtēm.

Latvijas Degvielas tirgotāju asociācijas valdes priekšsēdētājs Ojārs Karčevskis Delfi sacīja, ka nevar komentēt situāciju. Pēc viņa teiktā, degvielas cenu paaugstināšana vai pazemināšana ir katra uzņēmuma individuāla politika.

 

 

 

 

 

 

 

Līdzīgas ziņas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

%d bloggers like this:

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: