Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 51 Sekunde(-s)

Kaķi ir noslēpumainas būtnes, tāpēc mēs esam pieraduši pie viņu dīvainībām. Tomēr ne visi kaķu īpašnieki spēj “atšifrēt” sava kaķa neparasto uzvedību.

Kas tad mūs pārsteidz pūkainajos kaķos?

Rullēšanās uz vēdera, guļot uz muguras.

Tas ir smieklīgs skats. Dažreiz saimnieki domā, ka kaķis šo triku dara tīšām, lai izlūgtos kādu kārumu. Taču tā tas nav.

Kaķa ķermeņa stāvoklis norāda uz dažādām lietām:

– kaķis pilnībā uzticas cilvēkam un parāda to, atsedzot savu neaizsargāto vēderu;
– kaķim ir karsts, un tāpēc viņš “vēdina” vēderu, atvēsinoties uz vēsām vannas istabas flīzēm vai guļot caurvēja aizsegā;
– kaķis ir padevies spēcīgākam pretiniekam vai ienaidniekam un lūdz žēlastību;
– bieža ripošana uz grīdas no vēdera uz muguru liecina par smagu stresu vai iekšējo orgānu slimību.

Kaķis raugās tukšumā

Šīs ir šausmu filmas, ko radījusi filmu veidotāju un scenāristu auglīgā iztēle!

Kaķis ieskatās tumsā, noapaļo acis, un biedējošas mūzikas pavadījumā no tumsas parādās briesmīgi briesmoņi vai spoki.

Un ir ļoti nepatīkami, kad jūsu kaķis vakarā lauku mājā pēkšņi apstājas, ieskatās pie kamīna durvīm un tā stāv pāris minūtes.

Kas tur ir? Jūs ejat pārbaudīt un noskaidrojat, vai durvis ir atvērtas, izņemot pazīstamo zirnekli, kas klusi vērpj savu tīklu. To dzird arī kaķis. Tā ir filmas beigas.

Kaķis rāpo uz pārmeklēšanu

Ir grūti atturēties no smiekliem, kad kaķis rāpo jums priekšā uz pusgulētām kājām, centīgi piespiežot galvu un kuplo vēderu pie grīdas vai zemes.

Kāpēc viņš to dara?

Ja viņš ir mājās un jums ir kompānija, viņš vēlas būt neuzkrītošs un neredzams. Saprotams, ka tas nav izdevies, un viņš ir piesaistījis vēl lielāku uzmanību.

Tikai kaķis nezina, ka pie visa vainīgs ir viņa medību instinkts: viņam jābūt zem zāles un klusi kā ūdenī.

Kad kaķis tā rīkojas uz ielas, tas nozīmē, ka tas ir ieraudzījis putnu vai grauzēju un gatavojas uzbrukt. Zemāka zāle, klusāks ūdens, atceraties?

Kaķis noliec galvu pret sienu

Varētu domāt, ka mājdzīvnieks domā. Un viņi kļūdīsies.

Ja jūsu kaķis pēdējā laikā tā rīkojas, pēc iespējas ātrāk dodieties pie veterinārārsta. Iespējams, viņai ir galvas trauma vai smadzeņu problēmas.

Kaķis čivina, sēžot uz loga

Ja kaķis ņauņošanas vietā izdod čīkstēšanu vai trīkstēšanu, tas nozīmē, ka tas ir redzējis medījumu – putnu vai tauriņu. Tas nevar tiem piekļūt, tāpēc izdod nožēlojamus skaņas signālus. Tagad jūs zināt, kā izklausās kaķa neveiksme.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Visneparastākie viedtālruņi pasaulē, kurus nevar vienkārši paņemt un nopirkt Previous post Visneparastākie viedtālruņi pasaulē, kurus nevar vienkārši paņemt un nopirkt
Krievijas bruņotie spēki pirmo reizi izmantoja viedās bumbas JDAM-ER analogu, taču lidojuma laikā tai nokrita spārni Next post Krievijas bruņotie spēki pirmo reizi izmantoja viedās bumbas JDAM-ER analogu, taču lidojuma laikā tai nokrita spārni