Lasīšanas Laiks:38 Sekunde(-s)

Valsts policija aicina saukt pie atbildības trīs personas, tostarp divus pusaudžus, kuras tiek turētas aizdomās par pieauguša vīrieša nogalināšanu.

2022.gada 20.septembrī policijā saņemta informācija, ka Dobelē kādā pamestā ēkā atrasts vīrieša līķis. Ierodoties notikuma vietā, likumsargi norādīja, ka bojāgājušais dzimis 1967.gadā. un viņa nāve ir vardarbīga.

Faktiski tika uzsākts kriminālprocess. Pēc divām dienām aizturētas četras personas – 1994.gadā dzimis vīrietis, 2007.gadā dzimis vīrietis. un divi 2005. gadā dzimuši pusaudži

Aizturētie jau iepriekš bija nonākuši tiesībsargājošo iestāžu redzeslokā par dažādiem likumpārkāpumiem. Piemēram, 1994. gadā dzimis vīrietis aizturēts par smagu miesas bojājumu nodarīšanu, savukārt trīs jaunieši iepriekš atkārtoti nokļuvuši policijas iecirknī par mantiskiem noziegumiem.

Turpinot izmeklēšanu, pret vienu no jauniešiem kriminālprocess tika izbeigts. Pirmdien, 20.martā, kriminālprocess nosūtīts uz prokuratūru, lai sāktu kriminālvajāšanu pret trim personām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Hyundai ir pilnībā deklasificējis jaunās paaudzes Solaris sedanu. Cenas zināmas
Next post Apstiprināts: OnePlus Nord CE 3 Lite saņems Snapdragon 695 procesoru