Lasīšanas Laiks:37 Sekunde(-s)

Naktī uz piektdienu, 10. martu, temperatūra gandrīz visā Latvijā noslīdēs zem -10 grādiem, daudzviet Vidzemē un Latgalē līdz -20…-25 grādiem, prognozē sinoptiķi.

Pirmo reizi šogad var tikt pārspēti aukstuma rekordi.

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs izsludinājis dzelteno brīdinājumu sakarā ar stipru salu valsts austrumu daļā.

Naktī gaidāms pārsvarā skaidrs laiks bez nokrišņiem. Pūtīs viegls vējš. Vietām veidosies migla un sals.

Dienā palielināsies mākoņainība, valsts dienvidos gaidāms neliels sniegputenis. Gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +1…-4 grādiem, pūtīs vājš līdz mērens austrumu, dienvidaustrumu vējš.

Rīgā piektdien debesis daļēji klās mākoņi, taču nokrišņi nav gaidāmi. Naktī vējš būs pārsvarā vājš, gaisa temperatūra pazemināsies līdz -11 grādiem, bet piepilsētā tā var būt pat -18 grādu. Dienā tiek prognozēts mērens dienvidaustrumu vējš, termometru stabiņi pakāpsies līdz nulle grādiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Uzmanību! Krāpnieki VID vārdā izsūta “paziņojumus par nodokļu atmaksu” Previous post Uzmanību! Krāpnieki VID vārdā izsūta “paziņojumus par nodokļu atmaksu”
No Daugavpils uz Rīgu – tikai ar vilcienu. Gandrīz visi autobusu reisi starp pilsētām ir slēgti Next post No Daugavpils uz Rīgu – tikai ar vilcienu. Gandrīz visi autobusu reisi starp pilsētām ir slēgti