Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 58 Sekunde(-s)

Zeekr 003 (BX1E) ir kompakts pilnībā elektrisks SUV, kas tiks izlaists šogad. Šī automašīna ir paredzēta Eiropas tirgum. Zeekr nepārprotami vēlējās skaidri pateikt savus nodomus, tāpēc viņi dalījās ar dažām fotogrāfijām, kurās 003 tiek pārbaudīts uz ceļa Eiropā. Dosimies pie viņiem.

Īsi par Zeekr un Zeekr 003

Pirmkārt, mēs atgādinām, ka Zeekr ir augstākās klases elektrisko transportlīdzekļu zīmols, kas pieder Geely grupai. Tā klāsts pašlaik sastāv no diviem transportlīdzekļiem, Zeekr 001 un Zeekr 009 MPV. Viņi abi stāv uz NVA platformas. 2022. gadā Zeekr pārdeva vairāk nekā 70 000 elektrisko transportlīdzekļu. Šogad viņš vēlas ienākt Eiropas tirgū. Šķiet, ka gaidāmajam 003 SUV ir iespēja kļūt par vislabāk pārdoto Zeekr EV Eiropā.

Zeekr 003 iepriekš bija pazīstams ar koda numuru BX1E. Mēs vairākas reizes aptvērām viņa spiegu šāvienus. Šis ir kompakts elektriskais krosovers, kas veidots uz SEA platformas. Tā ārējais dizains atgādina Lynk & Co transportlīdzekļus, pateicoties LED dienas gaitas gaismām, kas uzstādītas 003 priekšpusē. Kopumā 003 izskats atgādina zinātnisko fantastiku. Kas attiecas uz tās izmēriem un spēkstaciju, tie vēl nav skaidri.

Zeekr 003 oficiālie spiegu šāvieni

Pirmkārt, šie attēli patiesībā nav “spiegu kadri”, jo Zeekrs tos veidoja un kopīgoja pats. Tā ir izplatīta prakse lielākajā daļā Ķīnas autoražotāju. Jebkurā gadījumā iesim pie viņiem. Sāksim ar aģenta 003 izskatu. Viņš ir pārklāts ar modernu, krāsainu maskēšanos, taču mēs joprojām varam izcelt dažas viņa iezīmes. Tam ir rievoti priekšējie lukturi, modernizēts motora pārsegs, izvelkami durvju rokturi un gaisa ieplūdes atvere priekšējā bufera apakšā. Ir vērts atzīmēt, ka 003 ir arī īsti atpakaļskata spoguļi, nevis gurnu kameras.

Aizmugurē Zeekr 003 ir aprīkots ar sportisku jumta spoileri, diviem neatkarīgiem aizmugurējiem lukturiem un niecīgu vējstikla tīrītāju. Ir vērts atzīmēt, ka arī tā stiklojuma laukums izskatās mazs. Izskatās, ka vadītājam 003 būs redzes trūkums.

Mēs atzīmējam vienu interesantu kadru. Tajā Zeekr 003 stāv tieši aiz Audi e-tron GT. Tātad mēs varam redzēt šo elektrisko transportlīdzekļu izmēru atšķirību. Turklāt mēs varam pieņemt aģenta 003 virsbūves un garenbāzes garumu. Tā garums sasniegs aptuveni 4380 mm. Kas attiecas uz riteņu bāzi, tā būs aptuveni 2750 mm. Tātad tas ir par 110 mm garāks nekā Smart #1 ar tādu pašu garenbāzi.

Tiek ziņots, ka Zeekr 003 tiks palaists 2023. gada pirmajā pusē. Šķiet, ka īsto automašīnu varēsim redzēt Šanhajas autoizstādē šā gada aprīlī. Pēc debijas Ķīnā tas parādīsies arī Eiropas tirgū. Vairāk par Zeekr 003, kad mēs to saņemsim.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Xiaomi pirmais elektromobilis konkurēs ar Tesla Model 3
Next post Audi gatavo elektrisko konkurentu Defender un G klasei