Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 5 Sekunde(-s)

AS “Latvenergo” elektrotransporta uzlādes zīmols “Elektrum Drive” šogad plāno paplašināt automašīnu elektrouzlādes tīklu, Baltijā nodrošinot vismaz 500 pieslēgvietu, portālu informēja “Latvenergo” pārstāvji.

Pērn “Elektrum Drive” divas reizes palielināja elektrouzlādes pieslēgvietu skaitu – no 90 līdz 193 pieslēgvietām 58 uzlādes vietās.

Tostarp pagājušā gada beigās atklāta pirmā uzlādes stacija Igaunijā, kur izveidotas divas pieslēgvietas. 2022.gadā “Elektrum Drive” atklāja arī pirmās īpaši ātrās uzlādes stacijas ar 150 kilovatu (kW) uzlādes jaudu, tādējādi Rīgā elektroauto lietotājiem ir pieejamas piecas šāda tipa uzlādes stacijas.

Septembrī “Elektrum Drive”, koncentrējoties uz tīkla paplašināšanu ārvalstīs, lietotni padarīja pieejamu Baltijas mērogā. Gada nogalē uzlādes tīklā tika integrēts arī Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) valsts mēroga tīkls “E-mobi”, papildinot “Elektrum Drive” uzlādes tīklu ar vēl 141 elektroauto uzlādes staciju.

Oktobrī tika atklāta pirmā elektroauto uzlādes stacija Rīgas vēsturiskajā centrā Krišjāņa Barona ielā 12. Sadarbība ar Rīgas pilsētas Būvvaldi tiks turpināta arī šajā gadā, un tās ietvaros paredzēts realizēt vēl vairākas uzlādes stacijas Rīgas pilsētas centrā.

Kopumā pērn “Elektrum Drive” tīklā uzlādi veikuši 1869 elektroauto lietotāji. Tostarp 260 klienti izvēlējušies elektroauto uzlādi veikt ar pēcapmaksas pakalpojumu mēneša beigās kopā ar citiem “Elektrum” rēķiniem.

“Latvenergo” nodarbojas ar elektroenerģijas un siltumenerģijas ražošanu un tirdzniecību, kā arī ar dabasgāzes tirdzniecību un elektroenerģijas sadales pakalpojumu nodrošināšanu. “Latvenergo” pieder valstij, bet uzņēmuma obligācijas kotē biržas “Nasdaq Riga” parāda vērtspapīru sarakstā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

FDA saka, ka mazumtirdzniecības aptiekas tagad var piedāvāt aborta tabletes Previous post FDA saka, ka mazumtirdzniecības aptiekas tagad var piedāvāt aborta tabletes
Cik maksā, lai izārstētos no gripas? Next post Cik maksā, lai izārstētos no gripas?