Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 8 Sekunde(-s)

Teslas avārijas aina filmā “Atstājiet pasauli aiz muguras” noteikti izraisīja Elona Maska reakciju.

Kas ir zināms

Netflix jaunā filma Leave the World Behind ar Džūliju Robertsu un Ītanu Hoku galvenajās lomās ir par masveida kiberuzbrukumu, kas noved pie katastrofālām sekām un pilnīga haosa. Tas izpaužas kā interneta izslēgšana un mobilo sakaru pakalpojumu trūkums, kā arī lidmašīnu un laivu avārijas.

Vienā ainā galvenajiem varoņiem uzbrūk bezbraucēju Teslu flote. Kiberuzbrukuma rezultātā automašīnas saduras viena ar otru, bloķējot ceļus un padarot nelietojamas galvenās šosejas un ielas. Protams, Elons Musks uz to reaģēja.

Netflix publicēja šo ainu X, kur Musks atstāja savu komentāru.

“Tesla var uzlādēt no saules paneļiem pat tad, ja pasaule pārvēršas par pilnīgu Mad Max un benzīna vairs nav!” Musks rakstīja zem iepriekš publicētā ieraksta.

Tiesa, joprojām nav skaidrs, kāds šim komentāram ir sakars ar notikuma vietu, ņemot vērā, ka elektromobiļiem nebeidzās jauda, bet kļuva par hakeru ieročiem, kuri tos pārprogrammēja, lai iznīcinātu ceļu infrastruktūru, taču, iespējams, Teslas radītājs neskatījās filmu un izdarīja pārsteidzīgus secinājumus tikai no vienas ainas.

Atgādinām, ka “Leave the World Behind” jau ir pieejams skatīšanai Netflix.

Avots: komiksu grāmata

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Vērienīgās lomu spēles Exodus izstrādātāji atklājuši pirmās projekta detaļas. Mass Effect veidotāji atkal ir gatavi pārsteigt sabiedrību
Next post Pēc šāvēja The Finals izlaišanas Hades II kļuva par visvairāk gaidīto spēli Steam lietotāju vidū