“Es biju veikusi krūšu operāciju”: Timati bijusī līgava atzīst, ka ir veikusi plastisko operāciju

author
1 minute, 27 seconds Read

24 gadus vecā Jekaterina Safarova ir atklāti runājusi par savām ķirurģiskajām operācijām. Modele ieteica cilvēkiem turpināt dzīvot savu dzīvi, nevis meklēt trūkumus citos.

Repera Timati bijusī mīļotā regulāri saskaras ar kritiku par savu izskatu. Daudzi ir pārliecināti, ka zvaigznes izskats ir plastisko ķirurgu darba rezultāts. Šoreiz Jekaterina vairs nespēja to izturēt un parādīja, kā viņa izskatījās jaunībā.

“Šeit es esmu apmēram 15 gadus vecs. Kāda rinoplastika? Vienīgā operācija, kas man ir bijusi, bija krūšu operācija. Tas ir viss!” – Safarova paskaidroja.

Viņa publicēja arī video, kurā redzama kā 17 gadus veca jauniete, tērpusies augumā krītošā topā un džinsu biksēs ar zemu augumu. “Pat šeit ir skaidrs, ka savā izskatā neesmu neko mainījusi. Pat ne manu matu krāsu.

Jekaterina piebilda, ka viņai veltītā kritika viņu nav aizskārusi. “Es bieži redzu, ka cilvēki raksta, ka mana izskata pamatā ir ķirurģiskas operācijas, manas bagātības pamatā ir bagāti vecāki, mani panākumi ir saistīti ar “blefošanu”. Cilvēkiem ir grūti atzīt sev, ka daži cilvēki panākumus gūst ar savu smago darbu, bet citi, tāpat kā viņi, guļ uz dīvāna, neko nedarot un atrunājoties par citu panākumiem. Netērē laiku citiem cilvēkiem un rūpējies par sevi,” iesaka modele.

Jekaterinai izdevās iekarot Timati sirdi bakalaura projektā. Tomēr pāra attiecības ātri vien izjuka.

Ja esat atklājis pareizrakstības kļūdu, lūdzu, paziņojiet mums, izvēloties šo tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Līdzīgas ziņas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

%d bloggers like this:

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: