Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 18 Sekunde(-s)

Drīzumā Fortnite būs pasākums The Big Bang, sadarbība ar LEGO, kā arī Eminem koncerts spēlē.

Kas ir zināms

Lielais sprādziens sāksies 2. decembrī pulksten 21:00 (EET). Epic Games sola, ka pasākums būs neaizmirstams, un pēc tā spēlei būs jauns sākums. Lielais sprādziens iezīmēs arī OG sezonas beigas, kas uz vienu mēnesi atnesa pirmās sezonas karti . Jūs varat pievienoties pasākumam no battle royale sadaļas.

Tāpat zināms, ka Eminems spēlē sniegs koncertu, jo pats mākslinieks tviterī izteicis noslēpumainu paziņojumu. Un pirms tam HYPEX datu ieguvējs ziņoja , ka mūs gaida divas dažādas reperu ādas, no kurām viena saucas Slim Shady, bet otra ir Marshal Mathers No More. Koncerts būs līdzīgs tam, ko jau esam redzējuši no Trevisa Skota un Marshmello.

Spēlei vēl nav pieejami trīs jauni spēles režīmi: mūzikas ritma darbības Fortnite festivāls, Rocket Racing par sacīkstēm un trešais režīms, kas ir sadarbībā ar LEGO. Pēdējais norādīja uz informācijas patiesumu, ilustrējot lamu, kas ir spēles talismans.

Un tagad atliek vien sagaidīt notikumu un paskatīties, kas tik grandiozs spēlētājiem ir sagatavots.

Avots: @FortniteGame

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post RoboCop: Rogue City panākumi pārsniedza visas izdevniecības Nacon cerības – spēle kļuva par veiksmīgāko franču uzņēmuma projektu
Next post Lielākais iPhone vēsturē: iPhone 16 Pro Max displejs būs lielāks nekā Samsung Galaxy S24 Ultra