Lasīšanas Laiks:40 Sekunde(-s)

Uzņēmums Framework, kas ir slavens ar savām īpaši labojamām ierīcēm, ir laidis klajā modulāro klēpjdatoru Framework Laptop 16.

Kas tas ir
Tas ir augstas veiktspējas modelis spēlētājiem, kas sniedz iespēju pārveidot klēpjdatoru atbilstoši savām vajadzībām. Sastāvdaļu ražotāji var izveidot dažāda izmēra moduļus, ko pievienot klēpjdatoram. Piemēram, ir iespējams pievienot papildu atmiņas ietilpību un modulāru grafisko procesoru.

Lai to panāktu, klēpjdatoram Framework Laptop ir sešas I/O paplašināšanas karšu ligzdas. Turklāt ieejas moduļu sistēma atbalsta tastatūras un skārienpaliktņa karsto nomaiņu. Piemēram, varat nedaudz pārvietot standarta tastatūru un pievienot ciparu bloku vai pārvietot skārienpaliktni pa kreisi vai pa labi.

Framework tradicionāli publicē pirmkodu un komponentu dokumentāciju entuziastiem.

Cita informācija diemžēl pagaidām nav pieejama. Nav arī skaidrs, cik maksās Framework Laptop 16. Portatīvais dators tiks laists pārdošanā 2023. gada nogalē, bet priekšpiegādes sāksies pavasarī.

https://youtu.be/km3MVZ8HZeY

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Par valsts budžeta līdzekļu izkrāpšanu lielā apmērā četrām personām piespriež naudas sodus ap 67 000 eiro kopsummā Previous post Par valsts budžeta līdzekļu izkrāpšanu lielā apmērā četrām personām piespriež naudas sodus ap 67 000 eiro kopsummā
Ne tikai mēness fotoattēls: Samsung flagmaņi kāda iemesla dēļ zīmē papildu zobus bērnu fotogrāfijās Next post Ne tikai mēness fotoattēls: Samsung flagmaņi kāda iemesla dēļ zīmē papildu zobus bērnu fotogrāfijās