Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 5 Sekunde(-s)

Pašlaik tiek uzņemta jauna Frānsisa Forda Kopolas (Frānsiss Fords Kopola, “Krusttēvs”) filma “Megalopolis”. Taču, kā vēsta The Hollywood Reporter, filmas ražošana ir nonākusi haosā paša režisora dēļ.

Kā vēsta izdevums, pēdējās nedēļas laikā projekts ir zaudējis savu scenogrāfu, galveno māksliniecisko direktoru un gandrīz visus vizuālo efektu komandas darbiniekus. Avoti ir norādījuši, ka Kopola ir pārkāpis Holivudas pamatnoteikumu: “Neizmest savu naudu”.

Viens no intervētajiem žurnālistiem sacīja, ka atlaišana viņam bijusi “svētība”, jo darbs filmēšanas laukumā pēdējā laikā bijis īsts pārbaudījums. Māksliniecisko režisoru ģilde šobrīd izskata situāciju saistībā ar filmas uzņemšanu.

Frānsiss Fords Fords Kopola šo filmu ir gatavojis gadu desmitiem. Par to tika paziņots 2021. gadā, un tika ziņots, ka režisors to finansēs pats. Sākotnēji filmas budžets bija 120 miljoni ASV dolāru, taču ar laiku tas sāka pieaugt, jo Kopola vēlējās izmantot dārgākus efektus.

Sākotnēji režisors pievērsās Mandalorean filmā izmantotajai tehnoloģijai, taču tagad tiek apsvērta tradicionālāka pieeja. Tas viss ir saistīts ar atlaišanas gadījumiem, nervozu gaisotni filmēšanas laukumā un biežām komandu maiņām.

Neraugoties uz visu notikušo, Kopola turpina strādāt pie filmas, pieņemot darbā jaunus sadarbības partnerus. Filmēšana turpināsies vēl 80-90 dienas, taču joprojām pastāv draudi, ka Megalopolis var tikt atcelts, ziņo avoti.

Filma stāsta par arhitektu, kurš pēc katastrofas mēģina atjaunot Ņujorku un pārvērst metropoli par utopiju. Filmā piedalās Adam Driver, Forest Whitaker, Laurence Fishburne un Shia LaBeouf.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Tiek izstrādāts šausmu filmas MEGAN turpinājums Previous post Tiek izstrādāts šausmu filmas MEGAN turpinājums
Samsung sāk One UI 5.1 programmaparatūras testēšanu Galaxy S20 viedtālruņos Next post Samsung sāk One UI 5.1 programmaparatūras testēšanu Galaxy S20 viedtālruņos