Lasīšanas Laiks:43 Sekunde(-s)

Amsterdamā pie Centrālās stacijas tika atklāta futūristiska autostāvvieta, kas atrodas zem ūdens. Šeit nav nevienas automašīnas, jo zemūdens stāvvieta ir paredzēta tikai velosipēdiem.

Kas ir zināms

Autostāvvietā ir 7000 velosipēdu: 6300 personīgo un 700 iznomājamo. Taču februārī plāno to paplašināt, kopējo sēdvietu skaitu palielinot līdz 11 000. Kāpēc velosipēdi? Aptuveni 30% Amsterdamas izmanto šo transporta veidu, un Centrālā stacija katru dienu uzņem 200 000 ceļotāju, no kuriem puse ierodas ar velosipēdu.

Autostāvvietas būvniecība ilga 4 gadus. Būvnieki vispirms noteica ūdeni no ūdenskrātuves stacijas priekšā, ielika pamatus un kolonnas, kas tika piegādātas ar liellaivu, un noslogoja konstrukcijas jumtu. Projekta kopējās izmaksas bija 60 miljoni eiro.

https://www.youtube.com/watch?v=QZcq3R91YZM

Autostāvvieta ir atvērta visu diennakti. Pirmās 24 stundas ir bez maksas, pēc tam likme būs 1,35 eiro par katru nākamo dienu.

Avots: The Verge

One thought on “Futūristiska autostāvvieta 60 miljonu eiro zemūdens velosipēdu stāvvieta Amsterdamā

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ukraina veido pasaulē pirmos bezpilota lidaparātu triecienvienību Previous post Ukraina veido pasaulē pirmos bezpilota lidaparātu triecienvienību
Google pievienoja iespēju bloķēt inkognito cilnes ar paroli vai pirkstu nospiedumu skeneri pārlūkprogrammā Chrome Android ierīcēm Next post Google pievienoja iespēju bloķēt inkognito cilnes ar paroli vai pirkstu nospiedumu skeneri pārlūkprogrammā Chrome Android ierīcēm