Lasīšanas Laiks:43 Sekunde(-s)

Samsung ir laidis klajā jaunu programmaparatūras atjauninājumu savam objektu izsekotājam Galaxy SmartTag 2. Šis izsekotājs, kas tirgū tika laists pirms deviņiem mēnešiem, ir saņēmis programmaparatūras versiju 0.20.04.

Kas ir zināms

Jauninājums ir pieejams, izmantojot SmartThings lietotni Galaxy viedtālruņos. Lai gan precīzs izmaiņu saturs nav izpausts, iespējams, tas ietver kļūdu labojumus vai uzlabojumus izsekošanas precizitātes un savienojuma uzticamības jomā. Šie aspekti ir svarīgi lietotājiem, kuri izmanto ierīces objektu izsekošanai.

Kā ieslēgt

Lai atjauninātu programmaparatūru, lietotājiem jāatver SmartThings lietotne, ierīču sarakstā jāizvēlas Galaxy SmartTag 2 un jāseko ekrānā redzamajiem norādījumiem. Ierīcei ir kompakts dizains ar izturīgu atslēgu gredzenu, un, pateicoties energoefektīvai mikroshēmai un lielākam akumulatoram, tā darbojas līdz 500 dienām ar vienu uzlādi.

Turklāt ar Galaxy SmartTag 2 var veikt dažādas darbības, tostarp iestatīt pogas automatizācijai ar SmartThings, mainīt izsekošanas ierīces zvana signālus un pārbaudīt akumulatora uzlādi tieši no SmartThings lietotnes.

Avots: SamMobile

Apple pievieno RCS atbalstu iOS 18 Beta 2 operētājsistēmā Google Messages lietotājiem Previous post Apple pievieno RCS atbalstu iOS 18 Beta 2 operētājsistēmā Google Messages lietotājiem
Samsung Galaxy A55 ir saņēmis drošības atjauninājumu 2024. gada jūnijam Eiropā Next post Samsung Galaxy A55 ir saņēmis drošības atjauninājumu 2024. gada jūnijam Eiropā