GMC Hummer EV SUV būs “brālis”: paziņoja Cadillac Escalade IQ

Loading

Amerikāņu zīmols pieteikumu attiecīgās preču zīmes reģistrācijai iesniedza vēlā 2021. gada rudenī.

Cadillac zīmols ir daļa no amerikāņu koncerna General Motors. Viens no zīmola pieprasītākajiem modeļiem ir Escalade: piektās paaudzes SUV debitēja 2020. gada februārī. Pirms dažiem gadiem kļuva zināms, ka nākotnē ģimene tiks papildināta ar pilnībā elektrisko versiju. Tagad uzņēmums oficiāli paziņojis par šādu jaunumu: pirmizrāde notiks līdz šī gada beigām.

Teaser Cadillac Escalade IQ

Saskaņā ar paziņojumu, “zaļais” Cadillac Escalade saņems IQ pieaugumu līdz nosaukumam. Der atgādināt, ka uzņēmums pieteikumu attiecīgās preču zīmes reģistrācijai nosūtīja 2021. gada rudens beigās. Tagad šis nosaukums ir apstiprināts: tieši tas ir attēlots uz tīzera nosaukuma plāksnītes veidā, kas novietota uz SUV pakaļgala. Pagaidām šī ir vienīgā nākotnes jaunumu bilde, kas tika kopīgota Cadillac.

Fotoattēlā pašreizējais SUV Cadillac Escalade

Burtu “IQ” formas palielinājums nav ņemts no griestiem: šie burti padara elektrisko SUV radniecīgu citiem zīmola zaļajiem modeļiem – Cadillac Lyriq un Celestiq (lai gan to “iq” ir iekļauts nosaukumā). Starp citu, Escalade garās garenbāzes versijai acīmredzot būs “akumulatora” modifikācija, tā var iegūt IQL pieaugumu.

Uzņēmums vēl nav kļuvis dāsns ne ar citām topošā jaunuma bildēm, ne ar tehniskām detaļām. Var pieņemt, ka Escalade IQ ārējais un interjers tiks veidots atbilstoši korporatīvajai identitātei, kas īstenota masīvā apvidus auto Lyriq un Celestiq flagmaņa liftbeka dizainā . Zināms, ka pilna izmēra SUV, kas saņems “zaļo” tehniku, paliks grezns modelis ar trīsrindu interjeru.

Saskaņā ar provizoriskiem datiem elektriskā Escalade top versijai būs interjers, piemēram, flagmanim Celestiq. Šajā gadījumā uz priekšējā paneļa tiks novietots liels 55 collu displejs, kas apvienos virtuālo “kārtīgo” un informācijas un izklaides sistēmas skārienekrānu.

Tiek pieļauts, ka Cadillac Escalade IQ būs GMC Hummer EV apvidus auto “tehniskais dvīnis” (GMC zīmols pieder arī GM). Tas nozīmē, ka tā var būt balstīta uz Hummer BT1 platformu. Iespējams, ka luksusa SUV saņems trīs dzinēju uzstādījumu no Hummer EV pikapa: tā kopējā jauda ir 842 vai 1014 ZS. Visticamāk, Escalade IQ SUV būs versijas ar divu dzinēju elektrosistēmām.

Fotoattēlā Cadillac Celestiq salons

Iepriekš Cadillac solīja trīs jaunus produktus, kuru prezentācija notiks 2023. gadā. Iespējams, divi no tiem izrādīsies Escalade IQ un IQL apvidus auto, bet trešā lomu var pildīt sākuma līmeņa “elektriskais SUV” , kas zīmola “zaļās” līnijas hierarhijā būs vienu soli zem Cadillac Lyriq. Iepriekš fotospiegi testu laikā uz ceļiem jau pieķēruši maskētu šī jaunā produkta prototipu.

Ja esat atklājis pareizrakstības kļūdu, lūdzu, paziņojiet mums, izvēloties šo tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Pievienojies un saņem svarīgākās Latvijas un pasaules ziņas!
Šis ir laiks, kad objektīva informācija par notiekošo ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. Mēs jums sniegsim šādas ziņas. Apstipriniet savu vēlmi saņemt ziņas, nospiežot pogu "Pievienojies", un jūs nepalaidīsiet garām svarīgu informāciju par notiekošo Latvijā un pasaulē.
Pievienojies un saņem svarīgākās Latvijas un pasaules ziņas!
Šis ir laiks, kad objektīva informācija par notiekošo ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. Mēs jums sniegsim šādas ziņas. Apstipriniet savu vēlmi saņemt ziņas, nospiežot pogu "Pievienojies", un jūs nepalaidīsiet garām svarīgu informāciju par notiekošo Latvijā un pasaulē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Tulkot »

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: