Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 26 Sekunde(-s)

Google Street View automašīnas šopavasar atgriezīsies uz Latvijas ceļiem. Sākot no 21. marta un turpmāko mēnešu laikā īpaši aprīkotās automašīnas būs pieejamas dažādās pilsētās un uz ceļiem visā valstī. No Rīgas līdz Krāslavai un no Liepājas līdz Alūksnei – Google Street View šogad viesosies vairāk nekā 20 Latvijas pilsētās. Mērķis, tāpat kā līdz šim, ir atjaunināt Google Maps pilsētu, ceļu un autoceļu attēlus.

Pateicoties Google Street View, lietotājiem jau tagad ir iespēja apskatīt lielāko daļu Latvijas pilsētu, daudzus kultūras pieminekļus un dabas objektus. Apzinoties, ka infrastruktūra pilsētās un starp pilsētām pastāvīgi attīstās un mainās, Google regulāri atjaunina pieejamos attēlus, lai nodrošinātu pēc iespējas precīzāku pašreizējās situācijas atspoguļojumu. Jaunie attēli palīdzēs lietotājiem vēl labāk orientēties dažādās vietās, kā arī redzēt 360 grādu panorāmas attēlus ar ielām un ievērojamiem objektiem.

Papildus ielām un ceļiem Google attēlo arī dažādas gājēju zonas un transportlīdzekļiem nepieejamas vietas. Piemēram, var doties virtuālā pastaigā pa Vecrīgas ielām, apskatīt Eiropā platāko ūdenskritumu Ventas rumba vai apmeklēt 1934. gadā celto bāku Ventspilī (Ventspils loču torni).

Google dara visu iespējamo, lai aizsargātu cilvēku privātumu un datu konfidencialitāti. Pirms savāktie attēli tiek publicēti, tie tiek apstrādāti ar īpašu tehnoloģiju, paslēpjot cilvēku sejas un automašīnu reģistrācijas numurus, lai tos nevarētu identificēt, tādējādi aizsargājot cilvēku privātumu. Street View piedāvā izvēles attēlu izpludināšanas funkciju (cilvēkiem, automašīnām, mājām utt.), ko var pieprasīt, noklikšķinot uz pogas “Ziņot par problēmu”, kas atrodas jebkura attēla apakšējā labajā pusē.

Street View ir populāra Google Maps funkcija, kas ietver vairāk nekā 220 miljardus attēlu no visas pasaules, tostarp Antarktikas un Arktikas. Šī funkcija ir pieejama datoros un mobilajās ierīcēs, kā arī Google Earth.

Street View automašīnas uz Latvijas ceļiem būs pieejamas no 21. marta. Plašāka informācija par Street View un valstīm, kurās pašlaik braukā Google automašīnas, atrodama – šeit.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Strauji paaugstinās ūdens līmenis upēs
Next post Džekijs Čans spēlēs galveno lomu filmā A New Police Story