Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 7 Sekunde(-s)

Astrologi nosauc Zodiaka zīmes, kurām ir tendence uz greizsirdības izpausmēm, un bieži vien tās ir absolūti nepamatotas.

Skorpions

Skorpioni ir pazīstami ar savu kaislību. Viņi ir ļoti uzticīgi saviem partneriem un viņi tādu pašu uzticību pieprasa arī savam partnerim. Skorpionus attiecībās  piesaista emocijas, tostarp arī negatīvas. Viņiem bieži ir aizdomas, ka viņu partneri var viņus nodot. Šī iemesla dēļ bieži rodas nepamatota greizsirdība.

Vērsis

Vērsis attiecībās novērtē stabilitāti un drošību, tāpēc viņi var kļūt greizsirdīgi, ja jūt, ka viņu attiecības ir apdraudētas. Tomēr šai zīmei ir laba rakstura īpašība pretstatā greizsirdībai – viņi iestāsies par attiecībām un darīs visu, lai saglābtu ģimeni. Tomēr ir kāds nosacījums – Vēršiem ir jājūt, ka partneris viņiem ir uzticīgs.

Vēzis

Vēži ir pazīstami ar savu emocionālo pasauli un jūtīgumu. Viņiem ir vitāla nepieciešamība pēc cieša kontakta ar savu partneri. Vēži var ļoti spēcīgi reaģēt uz jebkādām aizdomām par neuzticību un piedzīvot intensīvu greizsirdību. Vēža partneriem dažreiz ir grūti iegūt viņu uzticību, bet tas ir iespējams.

Lauva

Lauvas bieži vēlas būt uzmanības centrā un patstāvīgi gūt pretējā dzimuma apbrīnu. Dažreiz viņi apskauž savus mīļotos sava zemā pašvērtējuma dēļ. Lauvas kaitina, ja citiem tiek vairāk uzmanības un apbrīnas pilni skatieni. Šī neapmierinātība Lauvu var nokaitināt uzreiz. Lai gan viņi saka, ka viņiem nepatīk konfliktēt, visbiežāk viņi ir tie, kas uzsāk konfliktu. 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Trešdienas horoskops: 8. novembris Previous post Trešdienas horoskops: 8. novembris
Nīderlande uz Rumāniju nosūtījusi pirmos F-16 iznīcinātājus ukraiņu pilotu apmācībām Next post Nīderlande uz Rumāniju nosūtījusi pirmos F-16 iznīcinātājus ukraiņu pilotu apmācībām