Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 52 Sekunde(-s)

Pēc septiņu gadu darba Latvijas Lielo pilsētu asociācijas (LLPA) izpilddirektora amatā savas pilnvaras nolicis Viktors Valainis, un par izpilddirektoru LLPA biedru kopsapulcē apstiprināts Normunds Audzišs.

“Mana darbība LLPA izpilddirektora amatā bija piedzīvojumiem un izaicinājumiem bagāts laiks, taču esmu pieņēmis lēmumu doties tālāk, lielāku uzmanību pievēršot savai politiskajai darbībai, tostarp vadot Zaļo un zemnieku savienības Saeimas frakciju. LLPA izpilddirektora amats pieprasa augstu atbildības sajūtu un nepārtrauktu iedziļināšanos jautājumos, kas skar lielo pilsētu intereses. Šo gadu laikā esmu saņēmis milzīgu atbalstu no lielo pilsētu mēru un citu pārstāvju puses, līdz ar to mums izdevies panākt daudzu jautājumu sakārtošanu. LLPA šobrīd ir finansiāli pašpietiekama, esam uzsākuši vairākus nozīmīgus projektus, tostarp sadarbībā ar Norvēģiju, Eiropas Komisiju, valdības ministriem, un ir nepieciešams jauns vadītājs ar skaidru skatu par nākotnē veicamajiem darbiem visu lielo pilsētu un to iedzīvotāju interesēs. Uzskatu, ka N. Audzišs, kuram ir būtiska pieredze uzņēmējdarbībā un arī politikā pašvaldību līmenī, spēs godam un atbildīgi pārstāvēt lielo pilsētu intereses un vajadzības, un rast piemērotākos risinājumus. Gribu pateikt lielu paldies pilsētu vadītājiem un pašvaldību speciālistiem, kā arī visiem sadarbības partneriem no Saeimas, valdības un nevalstiskā sektora par konstruktīvo un efektīvo sadarbību, un novēlu panākumus jaunajam LLPA izpilddirektoram,” LLPA biedru kopsapulcē teica Viktors Valainis.

“Pateicos par lielo godu, kas man izrādīts, uzaicinot uzņemties LLPA izpilddirektora amatu. Mana pieredze uzņēmējdarbībā un pašvaldības darbā ir stiprinājusi izpratni par izaugsmes un attīstības nepieciešamību ikvienā jomā vispārējas labklājības vārdā, un, arī strādājot LLPA, esmu gatavs ieguldīt darbu, lai spēcinātu lielo pilsētu ekonomisko attīstību un veicinātu uzņēmējdarbības vidi, tostarp īpašu uzmanību pievēršot aktuālajiem jautājumiem kā mobilitāte, mājokļu pieejamība un energoefektivitātes jautājumi. Tuvākajā laikā plānoju tikties ar katru no lielo pilsētu mēriem, lai iedziļinātos pilsētu attīstības virzienos un identificētu aktuālākās problēmas to veiksmīgākai novēršanai un risinājumu rašanai,” norādīja N. Audzišs.

N. Audzišs jau vairāk nekā trīsdesmit gadus veiksmīgi darbojas uzņēmējdarbībā, dibinājis Latvijā labi pazīstamos uzņēmumus “Dimdiņi” un “Skrīveru saldumi”. Šobrīd ir Gulbenes novada domes deputāts, bijis Gulbenes novada domes priekšsēdētājs.

Lielo pilsētu mēri un pārstāvji kopsapulcē pateicās V. Valainim par ieguldīto darbu un novēlēja veiksmi turpmākajā darbā, norādot, ka sasniegts līdz šim ir patiešām daudz, un ir uzlikti ļoti augsti kritēriji darba kvalitātē, kas viņa pēctecim būs ne tikai jānotur, bet arī jāpārsniedz. N.Audzišs, uzņemoties LLPA izpilddirektora pienākumus, kļūs arī par LLPA valdes locekli.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Gulbenes novada bibliotēka aicina iesaistīties Eiropas Rakstnieku dienas aktivitātēs Previous post Gulbenes novada bibliotēka aicina iesaistīties Eiropas Rakstnieku dienas aktivitātēs
ChatGPT un Bing konkurents: Google atklāj savu tērzēšanas robotu Bard Next post ChatGPT un Bing konkurents: Google atklāj savu tērzēšanas robotu Bard