Lasīšanas Laiks:30 Sekunde(-s)

2022. gada marta beigās Paramount+ tiešsaistes kinoteātrī pirmizrādi piedzīvoja zinātniskās fantastikas seriāls Halo, kas balstīts uz Microsoft tāda paša nosaukuma šāvēju sēriju. Saskaņā ar Wall Street Journal datiem spēles adaptācija ir kļuvusi par platformas populārāko sēriju, pārspējot Yellowstone un tās priekšvēstnesi 1883.

Jāatzīmē, ka “Yellowstone” ir pieejams tikai skatītājiem ārpus ASV, taču tas nemazina Halo panākumus, kura veidotāji šobrīd strādā pie otrās sezonas. Atgādinām, ka pirmizrādes dienā pirmā Halo epizode uzstādīja skatījumu rekordu, kas iepriekš piederēja iepriekš minētajām “Yellowstone” un “1883”.

Tomēr Halo ir izrādījies diezgan pretrunīgs vērtējumu ziņā. Seriālam “Rotten Tomatoes” kritiķi ir piešķīruši 70 % “svaiguma” novērtējumu, bet skatītāji – 52 %.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Apgabaltiesa nolēmumu Zolitūdes traģēdijas krimināllietā pasludinās janvāra beigās Previous post Apgabaltiesa nolēmumu Zolitūdes traģēdijas krimināllietā pasludinās janvāra beigās
SpongeBob for Everyday: Izlaists jauns SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake platformera treileris Next post SpongeBob for Everyday: Izlaists jauns SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake platformera treileris