Lasīšanas Laiks:55 Sekunde(-s)

Portāls Game Informer laidis klajā plašu asa sižeta platformera Prince of Persia: The Lost Crown spēles video.

Kas ir zināms

Videoklips ļauj novērtēt Ubisoft eksperimentālās spēles galvenos elementus, kas apvieno elementus no klasiskajām Prince of Persia daļām (kas tika izlaistas 90. gados) ar modernām pieejām metroidvania žanra projektiem.

Spriežot pēc demonstrētajiem kadriem, The Lost Crown ir krāsaina, ātra un mēreni izaicinoša spēle. Game Informer eksperti atsevišķi atzīmēja, ka izstrādātāji ļaus spēlētājiem pēc neveiksmīgas cīņas ar bosu neiziet cauri visam līmenim, bet nekavējoties sākt cīņu no jauna. Tas ir īpaši vērtīgi, jo spēlei ir daudz plašu vietu ar daudziem ienaidniekiem, un katru reizi iziet cauri tām būtu nogurdinoši un garlaicīgi.

Prince of Persia: The Lost Crown izskatās lieliski un noteikti konkurēs ar tādām populārām metroidvania spēlēm kā Hollow Knight un Dead Cells.

https://www.youtube.com/watch?v=hWhKo_3kdUM

Kad gaidīt

Prince of Persia: The Lost Crown “gāja par zeltu”, tāpēc tā izlaišana noteikti notiks 18. janvārī datorā, Xbox Series, Xbox One, PS4, PS5 un Nintendo Switch.

Atgādinām, ka no 11. janvāra visās platformās tiks izlaista spēles bezmaksas demo versija.

Avots: Game Informer

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Mākslīgais intelekts noskaidrojis, ka seju Rafaela gleznā nav gleznojis pats meistars
Next post Tiešsaistes šāvēja The Finals palaišana bija veiksmīga: divu nedēļu laikā spēle piesaistīja vairāk nekā 10 miljonus cilvēku