Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 50 Sekunde(-s)

Minivens ir dalījies tehnoloģijās ar māsas modeļa premium apakšuzņēmuma modeli.

Ķīnas industrijas minivena Bestune M9 fotogrāfijas tika atklātas pagājušajā vasarā, taču pats zīmols, kas pieder koncernam FAW, ir nolēmis parādīt savu MPV tikai tagad, un zīmola interjera attēli vēl nav publicēti. Lai nu kā, automašīnas jau parādījušās pie vietējiem dīleriem, tāpēc specializētie mediji varēja tās izpētīt un klikšķināt otrādi: piemēram, žurnāls Autohome bija to vidū.

Bestune M9 patiesībā ir luksusa furgona Hongqi HQ9 vienkāršota versija, kas Ķīnā tika laists klajā pagājušajā gadā (atcerēsimies, ka arī Hongzi zīmols pieder FAW). Tajā pašā laikā “deviņniekam” ir savs dizains, izskats veidots restilēto krosoveru Bestune T77 un Bestune T99 stilā: vientilts saņēmis līdzīgu bezrāmju režģi ar horizontālām joslām plus jaunu Bestune emblēmu. Arī M9 ir garāks un augstāks par savu premium klases brāli – 5280 un 1945 mm salīdzinājumā ar 5222 un 1935 mm. Minivenu platums un riteņu bāze ir vienādi – 2005 un 3200 mm.

Iekšpusē FAW Bestune M9 ir daudz kas aizgūts no Hongqi HQ9: minivanam ir tāds pats “vienkāršāks” instrumentu panelis, centrālā konsole un durvju kartes. Bet stūre ir oriģināla. Turklāt “devītnieka” salonā izmantoti citi materiāli. Tāpat kā HQ9, arī jaunajam Bestune furgonam ir septiņvietīgs salons ar diviem atsevišķiem sēdekļiem otrajā rindā, kuriem ir atlokāmi kāju balsti un masāžas funkcija. Lai gan pašu visu iestatījumu vadība joprojām ir Hongqi HQ9 pasažieru prerogatīva (roku balstos ir skārienjūtīgi paneļi).

Dzinējs un transmisija ir pārņemti no premium klases MPV – tas ir benzīna “turbo četru” 2,0 ar 252 ZS un klasiskais astoņu pakāpju “automāts”. Abiem mikroautobusiem ir tikai priekšējo riteņu piedziņa. Starp citu, HQ9 vēlāk vajadzētu saņemt uzlādējamu hibrīda variantu, bet vai tas būs pieejams radniecīgajā Bestune M9 – pagaidām nav zināms.

Ķīnas tirgū FAW Bestune minivens drīzumā tiks laists klajā. Cenas vēl nav paziņotas, bet jaunums, acīmredzot, būs lētāks par Hongzi modeli, par kuru šodien prasa vismaz 52 000 dolāru. Starp “deviņiem” konkurentiem ir “vienkāršas” GAC Trumpchi M8 un Buick GL8 versijas, savukārt Hongqi HQ9 konkurē ar luksusa GAC Trumpchi M8 Master, Buick GL8 Avenir un Century (tā dēvēts GL8 jaunās paaudzes).

FAW pagaidām nav paziņojusi par plāniem pārdot Bestune M9 citās valstīs. Iespējams, ka nākotnē kāds no Krievijas dīleriem nolems piegādāt šo modeli paralēlā importa ceļā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Runājiet ar savu automobili: GM izstrādā ChatGPT tipa balss asistentu
Next post Jaunais Ford Everest Raptor: kāds tas varētu būt