Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 34 Sekunde(-s)

AUNS

Ja uzzini, ko būtisku, tad noteikti pārbaudi. Iespējams, kāds kaut ko nav sadzirdējis vai pārpratis. Var rasties neveiklas situācijas, no kurām jāmēģina iziet ar godu.

VĒRSIS

Spīts un neatlaidība dažkārt dod pozitīvu rezultātu, bet ne vienmēr. Idejas tev labas, bet nepieciešamas nelielas korekcijas un skats no malas, tāpēc ieklausies kolēģos un draugos.

DVĪŅI

Prātosi par jaunām darba iespējām, kas dotu gandarījumu un, protams, peļņu. Ja atrodi kādu izdevīgāku variantu, tad ievāc informāciju – vai viss ir tā, kā izskatās.

VĒZIS

Var uzrasties sadarbības partneri, kas vēlas, lai tu steidzami iesaisties projektos. Var būt arī jauni darba piedāvājumi. Piekrīti un darbojies, tikai sākotnēji vienojies par samaksu.

LAUVA

Esi uzmanīgs, ja darīšanas ar iestādēm vai bankām. Labi jāsagatavojas un jābūt gatavam pamatot viedokli. Pastiprināta uzmanība pievēršama finansēm. Neļaujies atlaižu vilinājumam.

JAUNAVA

Tava prasību latiņa ir augsta. Ja darbā nebūs perfekta kārtība, piktosies un kāds no tevis arī “dabūs vēju”. Ja darbosies pēc plāna un strukturēti, tad gaidāma veiksme un atzinība.

 

SVARI

Darbā neliela bremzēšanās un spriedzīte. Jādzīvo pēc principa: ko neiespēju šodien, izdarīšu rīt. Bet rīt… jā, rīt sestdiena. Ieskaties kultūras un izklaides pasākumu afišās.

SKORPIONS

Darbā neuzņemies pārāk daudz un lieki netērē naudu. Neapspried privāto dzīvi ar cilvēkiem no malas. Kaut arī tie ir labi draugi, viņu padoms diez vai noderēs – pašam jātiek galā.

STRĒLNIEKS

Labs laiks peļņai, jaunai informācijai, interesantiem projektiem. Darbs gan drusku nervus paprasīs – situācijas mainīgas, bet galā tiksi. Vakarā iepriecini mīļoto cilvēku.

MEŽĀZIS

Ar pozitīvu pieeju paveiksi daudz vairāk, un vieglāk komunicēsi ar cilvēkiem. Svarīga arī sirdslietu tēma – dzirkstis un kaislību mutuļi. Garlaicīgi nebūs. Tāda interesanta diena.

ŪDENSVĪRS

Profesionālajā jomā vajadzētu meklēt jaunas iespējas. Ja nenobīsies, būs labs rezultāts. Taču vērīgam jābūt, ja darīšanas ar ārzemēm – ievāc informāciju.

ZIVIS

Būsi pozitīvi noskaņots un tas, protams, jebkurā jomā nāks par labu. Taču uz to vien nepaļaujies. Darbā jāstrādā čakli, pretējā gadījumā iespējamas problēmas un stresa situācijas. Jāseko līdzi arī naudas lietām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

14294310t1h013b Previous post Nākamnedēļ ārkārtas sēdē valdība spriedīs par nākamā gada budžetu
4961627a945e999c81af49b750994455 Next post ASV Senāts aizliedz ierēdņiem izmantot TikTok