Horoskopi visām Zodiaka zīmēm no 30. oktobra līdz 5. novembrim

0
(0)

Horoskopi visām Zodiaka zīmēm no 30. oktobra  līdz 5. novembrim.

AUNS

Šonedēļ īpaša uzmanība pievēršams finansēm, jo nauda var aizplūst kā smilšu graudi starp pirkstiem. Vilinošas rudens atlaides? Gribas pelēkajām dienām to košo mēteli vai somu? Un, skat’, konta saturs samazinājies. Turklāt vairāk, nekā sākotnēji plānots. Ar lieliem pirkumiem neaizraujies, bet domā par jauniem pelnošiem projektiem vai karjeras izaicinājumiem. Pratīsi sevi pārliecinoši pasniegt, loģiski izstāstīt ieceres un ļoti iespējams, ka jau drīz saņemsi lielisku sadarbības piedāvājumu. Svarīga arī attiecību tēma – daudz kas izrunājams un izlemjams.

VĒRSIS

Esi uzmanīgs un rēķini vismaz vienu, ja ne divus vai trīs gājienus uz priekšu. Sarežģīta nedēļa, turklāt darbā vai biznesā var gadīties kļūmes. Tādas pavisam dīvainas, ko nedz tu, nedz kāds cits varētu iedomāties. Galvenais – neļauties stresam un nerīkoties strauji, bez apdoma. Pārāk neklausies arī padomdevējos, jo pēc kārtīga pārdomu brīža pats atradīsi vislabākos risinājumus. Kādam var nākt interesants sadarbības piedāvājums. Brīvdienas velti ģimenei, satiecies ar radiem. Ja sirds brīva, jādodas sabiedrībā, kur iespējama iepazīšanās.

DVĪŅI

Daudz informācijas, un dažādi jaunumi birst kā no pārpilnības raga – gan saistībā ar profesionālo, gan privāto jomu. Esi vērtējošs un uzticies tikai drošiem un pārbaudītiem avotiem, jo dezinformācijas metodes kļūst arvien rafinētākas un ar mākslīgā intelekta palīdzību var izstrādāt brīnumu lietas. Iespējams, pienācis laiks papildināt zināšanas tehnoloģiju jomā vai pieteikties kādos interešu izglītības kursos. No darbiem brīvajā laikā filozofiski apcerīgs garastāvoklis, bet nedēļas nogalē jāapdara mājas darbi, kas pamazām sakrājušies.

VĒZIS

Šonedēļ varoņdarbus neplāno un kā Dons Kihots nemeties cīņā ar vējdzirnavām. Jau iepriekš iecerētos darbus un nodomus var izjaukt neparedzēti apstākļi vai kolēģu neizdarība un varbūt arī paviršība. To, kas iet no rokas, apdari, un paļaujies tikai pats uz saviem spēkiem un zināšanām. Kāds var sasolīt zelta kalnus, bet ne nieka neizpildīt. Patiesību sakot, vajadzētu meklēt jaunas iespējas un sadarbības partnerus – iespējams, pat ārzemēs. Brīvdienās dodies nelielā izbraucienā izvēdināt galvu un esi apdomīgs naudas tēriņos. Savējos lutini ar mēru.

LAUVA

Kāds ir redzējis sadusmotu Lauvu? Nē? Tad labāk arī neredzēt. Ja nav kārtības svarīgās lietās, tad jāsaka skarbs vārds. Taču attiecībā uz sīkumiem mēģini savaldīties, jo sīka „kasīšanās” var pārvērsties destruktīvā fāzē un tad vairs nevienam nebūs labi un arī konkrētā situācija diez vai tiks atrisināta. Labāk ar pilnu atdevi pievērsies profesionālajai izaugsmei: ielūkojies darba sludinājumos, notrauc putekļus senākiem biznesa plāniem, apspried finanses vai raksti projektu. Brīvdienās ar prieku nodosies saimniecības darbiem. Vari ielūgt pusdienās radus un draugus.

JAUNAVA

Nedaudz rudenīgi smeldzīgs noskaņojums: gribas vēries dzeltenās lapās, ieritināties pledā pie silta kamīna un ļauties apcerīgām pārdomām. Kad iekrīt brīvs laiks, vari tā darīt, bet kopumā šajā nedēļā miera nebūs. Ļoti iespējams, ka darbā tiksi pie papildus pienākumiem. Tev piemīt liela atbildības sajūta, bet tas nenozīmē, ka jādara kaut kas citu vietā. Tā ir lieliska īpašība, īstajā brīdī prast pateikt: „Nē!” Dari tik, cik patiešām nepieciešams un tik, cik ir tavos spēkos. Brīvdienās vajag veltīt laiku sev un tuviniekiem. Prieks no izbrauciena un daudz kaislību sirdslietās.

SVARI

Kad dzīvē līdzsvars un harmonija, tad darbi iet uz priekšu un garastāvoklis možāks par možu. Šonedēļ centies norobežoties no situācijām, kurās citi izskaidrojas vai baumo. It īpaši darba vidē. Ja koncentrēsies uz nākotnes plāniem, tad prātā nāks lieliskas idejas. Varbūt jāmaina darbs vai jāķeras pie ambicioziem projektiem. Ļoti piemērots laiks ienākumu palielināšanai – nekautrējies runāt par atalgojumu. Nedēļas nogalē vari palutināt sevi ar jauku pirkumu, ģimeni un mīļoto cilvēku ielūgt pusdienās restorānā, apmeklēt izklaides pasākumu.

SKORPIONS

Liels enerģijas potenciāls – jutīsies burtiski augšup nesoša viļņa galotnē. Kaut arī esi apdomīgs cilvēks, iedvesmas brīdī plāni var būt lielāki, nekā iespējas, tāpēc pirms kaut ko uzsākt izvērtē visus „par” un „pret”, un uzklausi arī kolēģu viedokli. Ja tavas ieceres, skats no malas un biznesa „cipari” sakrīt, tad gan jādodas uz priekšu. Kādam var izveidoties sekmīga sadarbība ar ārzemēm. Kopumā sekmīga nedēļa. Brīvdienās ieplāno tālāk izbraucienu vai pārgājienu labā kompānijā. Sirdī romantiskas noskaņas un dzīve var uzdāvāt daudz mīlestības.

STRĒLNIEKS

Lietišķajā jomā daudz pārdomu: vai daru to, kas man dzīvē jādara? Vai esmu kopā ar īstajiem cilvēkiem? Pagaidām nepieņem būtiskus lēmumus, jo darba maiņai vai jauniem izaicinājumiem karjerā šis nav tas labākais laiks. Ja esošajā vietā nav būtisku sarežģījumu, tad – paliec, kur esi. Rēķinies, ka daudz jāstrādā, bet ar atalgojumu būsi apmierināts. Brīvajā laikā vēlams pabūt vienatnē, padomāt, pafilozofēt. Tad arī dzims jaunas un noderīgas idejas. Tāpēc jau laikus palūdz, lai tuvie cilvēki tavu vēlmi pēc vienatnes respektē. Labi darbosies intuīcija un tu lieliski sapratīsi situācijas.

MEŽĀZIS

Loģika ir tava stiprā puse, prāts darbojas racionāli, un tu allaž esi stāvējis ar abām kājām uz zemes un izpratis materiālās pasaules būtību. Katra diena nāk ar jaunu pieredzi, un šī nedēļa nebūs izņēmums. Ir labas izaugsmes iespējas, turklāt lietišķajās lietās tu spēsi orientēties tik labi kā vēl nekad un arī dot padomus kolēģiem vai darījumu partneriem. Darba kolektīvā tevi cienīs un tavu viedokli respektēs, kas ļaus sakrāt bonusus karjeras kāpienam. Attiecību jomā uzmanies no avantūrām, vieglprātīgiem iedzīvojumiem un neauglīgiem strīdiem.

ŪDENSVĪRS

Parasti esi noskaņots uz racionāli pragmatiskas stīgas, bet nav jau tā, ka tu vienmēr strikti noliegtu to, kas ir ārpus zinātnisko pierādījumu rāmjiem. Šonedēļ labi darbosies intuīcija un var nākt dažādas atklāsmes. Neliedz savu padomu kolēģiem, bet neej par šķīrēju svešos strīdos. It sevišķi tad, ja neviens nelūdz. Var sanākt, ka tevi pret paša gribu ierauj kādā jezgā. Privātajā dzīvē pārdomu laiks. Ja tev ir otrā pusīte, tad ik pa laikam aizdomāsies, vai attiecībās viss kārtībā, vai neesat ieslīguši rutīnā. Dari visu, lai jūtas uzdzirkstī košāk.

ZIVIS

Kurš teica, ka Zivis peld pa straumi? Lai atnāk un paskatās, kā tu darbojies, kā proti aizstāvēt savu viedokli un virzīties uz priekšu. Šī nedēļa ir ļoti piemērota lietišķo jautājumu risināšanai un dokumentu kārtošanai, sarunām bankās, ar komunālo pakalpojumu sniedzējiem vai ierēdņiem. Jā profesionālajā jomā pietrūkst zināšanu, tad skati kursu un semināru piedāvājumus – ātri apgūsi nepieciešamo. Nedēļas nogalē prieks no neliela ceļojuma. Tas nāks par labu arī attiecībām ar mīļoto cilvēku. Brīvajiem ļaudīm, iespējams, vajadzēs meklēt atbildes uz jautājumu, kāpēc privātajā dzīvē kaut kas nav tā, kā gribētos.

Cik noderīgs bija šis raksts?

Noklikšķiniet uz zvaigznītes, lai to novērtētu!

Vidējais novērtējums 0 / 5. Balsu skaits: 0

Līdz šim nav balsis! Esi pirmais, kas novērtē šo ziņu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Tulkot »