Lasīšanas Laiks:2 Minute(-s), 36 Sekunde(-s)
 1. gada 10. aprīlī ir Mēness dilstošais Mēness, kas ir 20. Mēness diena.
  Mēness Strēlniekā
  Mēness sākās pirmdien, 2023. gada 10. aprīlī pulksten 00:07
  Beidzas otrdien, 2023. gada 11. aprīlī pulksten 01:36
  Mēness lēkts pulksten 00:07
  Mēness iestāšanās pulksten 06:52

Auns

Šajā dienā zīmes pārstāvji var izjust īpašu spiedienu darbā – būs daudz atbildīgu uzdevumu, arī priekšniecības cerības var būt pārspīlētas. Tomēr apvienojumā ar Auniem piemītošo ambiciozitāti un enerģijas pieplūdumu, ko viņiem nesīs šī nedēļa, šis stāvoklis viņus pārāk nepārslogos, un, iespējams, gluži otrādi, tas sniegs jaunas karjeras attīstības iespējas.

Vērsis

Šajā dienā Vērši kā neviens cits sapratīs un izjutīs visu apkārtējo stāvokli. Tas var izrādīties ļoti noderīgi darbā – īpaši, ja pirmdien paredzēta darba intervija vai svarīgs darījums. Taču pat tad, ja šajā dienā nav gaidāmi nekādi īpaši notikumi, tev vajadzētu paļauties uz komunikāciju, lai atrisinātu jebkādus jautājumus.

Dvīņi

Pirmdien Dvīņiem nevajadzētu samierināties ar impulsivitāti un egocentrismu. Var rasties pēkšņa vēlme izvērst konfliktu ar priekšnieku vai svarīgiem partneriem, vai pat pēkšņi pamest karjeru. Pakļauties šiem impulsiem nav vērts, un labāk pāris dienas pagaidīt un visu rūpīgi pārdomāt.

Vēzis

Ieteikums palēnināt tempu un veltīt laiku sev ir īpaši aktuāls Vēzim. Viņu priekšstats par pašreizējo situāciju var nebūt pilnīgi precīzs, tāpēc labāk nesteigties ar secinājumiem, lēmumiem un apsūdzībām. Šajā dienā var pasliktināties arī atmiņa un uzmanība.

Lauva

Pirmdien Lauvas var nebaidīties no strīdiem un domstarpībām. Jebkuras diskusijas, pat visemocionālākās, nes tikai pozitīvas sekas. Sliktākais, ko var darīt, ir vienkārši klusēt, jo tieši tavs viedoklis, visticamāk, izrādīsies pareizs.

Jaunava

Diena Jaunavām nes līdzi daudz jautājumu un uzdevumu, kas tieši saistīti ar finanšu sakārtošanu. Iespējams, ka šie jautājumi būs tieši saistīti ar citiem cilvēkiem, kas zīmes pārstāvjiem varētu radīt lielu aizkaitinājumu. Neļaujies šīm jūtām – tās nekādā veidā nepalīdzēs atrisināt problēmu, bet var izraisīt konfliktu.

Svari

Jau no pirmās darba dienas Svariem būs iespēja justies komfortabli un pārliecināti darbā. Priekšnieki novērtēs zīmes pārstāvju idejas un iniciatīvu, un pret jaunākajiem darbiniekiem izturēsies ar cieņu. Šis ir lielisks laiks, lai dibinātu kontaktus ar darījumu partneriem.

Skorpions

Darba noskaņojums zīmes pārstāvjiem nedēļas sākumā nebūt nebūs nekāds – apkārt nemitīga rosība, personīgās lietas prasa daudz uzmanības, un noskaņojums vispār nav noskaņots darbam. Šī iemesla dēļ pirmdiena varētu būt sarežģīta diena. Galvenais ir nepārslogot sevi un dot sev laiku, lai pielāgotos darba garam.

Strēlnieks

Nedēļas sākumā Strēlnieki mirdz – viņi ir viegli un patīkami komunicē ar cilvēkiem, kas burtiski padara viņus par uzņēmuma dvēseli. Visi centieni izdodas, naudas pietiek visam, ko vēlas, un attiecības sagādā maksimālu prieku. Pārmērīgas sentimentalitātes dēļ var sajaukties lietišķā un personīgā sfēra.

Mežāzis

Nedēļas sākums Mežāziem atnesīs daudz jaunu ideju – ne visas tās būs ģeniālas, taču mierīga analīze ļaus starp plūstošajām izcelt tās, kuras ir pūļu vērtas. Tomēr maz ticams, ka šādi plāni ātri realizēsies – jauniem centieniem var traucēt jau uzdotās rutīnas lietas.

Ūdensvīrs

Darbā valda zināms haoss – Ūdensvīra profesionālajās lietās var iejaukties negaidīti cilvēki un ievirzīt tās negaidītā gultnē. Pārorientēties radītajos apstākļos var būt grūti, taču beigās zīmes pārstāvis noteikti sapratīs, ka pārmaiņu rezultātā viss ir kļuvis tikai labāk.

Zivis

Darba dienas sākums Zivīm var būt diezgan nervozs un emocionāls, taču spriedze ātri norims un viss atgriezīsies normālās sliedēs. Galvenais ir nepieņemt to personīgi un neļaut nomācošajai atmosfērai tevi nokautrēt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Kas jauns futbolā? Runā Kreipāns: 18 gūti vārti un vēl lielāks juceklis turnīra tabulā
Next post Hamburgas centru pārklājuši ugunsgrēka dūmi