Lasīšanas Laiks:2 Minute(-s), 28 Sekunde(-s)
 1. gada 14. aprīlī ir dilstošais Mēness, kas ir 24. Mēness diena.
  Mēness Ūdensvīrs
  Mēness sākās piektdien, 2023. gada 14. aprīlī pulksten 04:17.
  Beidzas sestdien, 2023. gada 15. aprīlī pulksten 04:37
  Mēness lēkts pulksten 04:17
  Mēness iestāšanās pulksten 11:02

Auns

Tuvojoties darba nedēļas beigām, produktivitāte nemaz nesamazinās. Ārkārtīgi veiksmīga diena, kas var atnest negaidītus panākumus kādam tālajā pagātnē iesāktam biznesam vai, gluži pretēji, būt jauna projekta sākums, kas vēlāk šīs zīmes pārstāvi pacels augstākā līmenī gan finansiālā, gan sociālā ziņā.

Vērsis

Nedēļas beigas ir lielisks laiks, lai parādītu sevi visā savā krāšņumā. Šajā dienā tu vari ievērojami paaugstināt savu popularitātes līmeni gan kolektīvā, gan plašākā nozīmē. Tomēr veiksme tevi gaida ne tikai profesionālajā jomā, bet arī jebkādos citos darījumos – piemēram, nekustamā īpašuma pārdošanā vai iegādē.

Dvīņi

Dvīņu šarms un īpašā atvērtība šajā dienā būs pamanāma ikvienam. Jebkuri sociālie sakari – gan ar kolēģiem, gan ģimenes locekļiem, gan romantiskajiem partneriem – būs ļoti veiksmīgi. Izskats šajā dienā var izvirzīties priekšplānā – labs laiks eksperimentēt ar tēlu un iegādāties jaunu apģērbu.

Vēzis

Šajā dienā nevajadzētu dot nekādus ilgtermiņa solījumus vai slēgt līgumus. Pēc grūtas nedēļas beidzot pienāks atvieglojums, un Vēži var uzskatīt, ka šis ir īstais laiks sevi pierādīt. Taču nevajag steigties – visus svarīgos lēmumus labāk atlikt uz nākamo nedēļu.

Lauva

Arī Lauvas darba aktivitāte līdz nedēļas beigām neizsīks. Piektdiena ir piemērota arī jebkādu darījumu slēgšanai, līgumu parakstīšanai un ilgtermiņa lēmumu pieņemšanai. Ja ir iespēja – ir vērts publiski uzstāties, šāda izpausme nesīs daudz jaunu paziņu, popularitāti un finanses.

Jaunava

Līdz darba nedēļas beigām Jaunavām veiksme ievērojami mainīsies, beidzot tām pasmaidīs veiksme. Jaunas paziņas un kontakti ar cilvēkiem var dot daudz priekšrocību. Jaunas perspektīvas paveras gan finanšu, gan biznesa jomā, var parādīties aizjūras partneri.

Svari

Piektdien Svariem vislabāk ir pilnībā atslēgties no darba un pēc iespējas ātrāk pāriet uz nedēļas nogales režīmu. Labāk koncentrēties uz mājas darbiem un rūpēm – pretējā gadījumā iespējami strīdi ar tuviniekiem, kas kombinācijā ar pārstrādāšanos var novest pie diezgan nopietniem konfliktiem.

Skorpions

Nedēļas izskaņā nervu krīze, taču, par laimi, attiecības ar tuviniekiem pēkšņi sāks uzlaboties. Tagad zīmes pārstāvji var rēķināties ar tuvinieku atbalstu un sapratni. Tas ļaus viņiem beidzot atvērties, izliet savas jūtas un atstāt visu negatīvo aiz muguras.

Strēlnieks

Zīmes pārstāvji šajā dienā varētu būt īpaši konfliktējoši, tāpēc tev jāpieliek lielas pūles, lai sevi kontrolētu un nesabojātu. Svarīgas lietišķas tikšanās, komandējumi un randiņi būtu jāatliek.

Mežāzis

Ģimenes locekļi centīsies darīt visu iespējamo, lai noņemtu spiedienu no Mežāža, taču šāda iejaukšanās profesionālajā jomā var būt visai negatīva. Āzirgu zīmes pārstāvjiem labāk pašiem konsultēt savus tuviniekus, kā vislabāk viņiem palīdzēt. Šajā gadījumā atbalsts būs labvēlīgs.

Ūdensvīrs .

Nedēļas izskaņā var īpaši izpausties nogurums un nevēlēšanās strādāt – tu vēlēsies vairāk laika veltīt sev un savām izklaidēm. Iespējams, ka sekosi šim impulsam, jo maz ticams, ka spēsi pārvarēt sevi un produktīvi strādāt.

Zivis

Dienā ir liels finansiālu ieguvumu potenciāls – kaut kas Zivīm, kuras visu nedēļu izjutīs īpašu vajadzību pēc komforta un materiālajiem baudījumiem. Peļņu var nosvinēt ar kaut ko tikpat pasaulslavenu – piemēram, gardu maltīti restorānā vai vakaru spa.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Rīdzinieki sašutuši par Krievijas himnu “K-Senukai”; veikals komentē situāciju
Next post Svētdien vietumis gaidāms slapjš sniegs; naktis kļūs dzestrākas