Horoskops 15 aprīlis 2023 gada

Loading


Auns

21. marts – 19. aprīlis

Būsi mīļi gaidīts draugu lokā: pikniks, izbrauciens, sportiskas vai cita veida aktivitātes sniegs prieku. Pārliecināsies, ka tevi līdzās ir lieliski cilvēki.

Vērsis
20. aprīlis – 20. maijs

Šodien vēlamas kustīgas un sportiskas aktivitātes. Sarīko radiem un draugiem pārgājienu pa dabas takām vai sporta spēles un vakarā omulīgu burziņu.

Dvīņi
21. maijs – 20. jūnijs

Nevajag nekur traukties, kaut ko nerisināt un censties izglābt pasauli. No rīta izgulies, vēlāk izstaigājies, palasi un velti laiku sev. Dažādas domas domājamas.

Vēzis
21. jūnijs – 22. jūlijs

Lieliska diena dzīves baudīšanai. Dodies pastaigā vai izbraucienā, ieturi pusdienas labā restorānā, vakarā apmeklē koncertu vai teātra izrādi. Visu bez steigas un ar baudu.

Lauva
23. jūlijs – 22. augusts

Jāgādā par saticību ģimenē un īpaši jāpievēršas pedagoģiskiem jautājumiem. Ja sirds brīva, tad tajā var iemirdzēties nerātnas uguntiņas. Piesātināta diena.

Jaunava
23. augusts – 22. septembris

Privātajā dzīvē daudz emociju. Vēlēsies risināt attiecību jautājumus, izrunāt to, kas sakrājies uz sirds. Arī brīvajiem ļaudīm dažādas pārdomas saistībā ar sirdslietām.

Svari
23. septembris – 22. oktobris

Velti laiku saviem mīļajiem: ģimenē daudz sirsnības, mīlestības un arī atbalsts. Ja sirds brīva, to iešūpos pavasara romantikas noskaņas. Ļaujies plūdumam.

Skorpions
23. oktobris – 21. novembris

Sakrāmē kārtīgu piknika grozu un aizbrauc pie dabas izvēdināt galvu. Dažādas pārdomas attiecībā uz sirdslietām, un jāvieš skaidrība privātajā dzīvē.

Strēlnieks
22. novembris – 21. decembris

Atpūties, dari to, kas uzlabo garastāvokli, un sazinies ar draugiem, lai vienkārši papļāpātu. Sirdslietās pavasarīgas noskaņas, ilgas pēc romantikas un iespējas tās piepildīt.

Mežāzis
22. decembris – 19. janvāris

Diena paies saimnieciskās noskaņās – sarīko dzīvesvietā lielo spodrības dienu, iesaisti ģimeni un ielūdz uz talku draugus. Pēc ražīgas strādāšanas īsti vietā būs pavasarīgs pikniks.

Ūdensvīrs
20. janvāris – 18. februāris

Visu uzmanību velti ģimenei un mīļotajam cilvēkam, un būs šis un tas pārrunājams. Brīvajām sirdīm iespējama iepazīšanās. Laba diena, lai kaut ko sakārtotu privātajā dzīvē.

Zivis
19. februāris – 20. marts

Svarīga privātās dzīves tēma. Attiecībās valdīs sirsnība un sapratne, vēlēsies parūpēties un palutināt savējos. Tā ir lieliska sajūta, kad līdzās savējie.

Ja esat atklājis pareizrakstības kļūdu, lūdzu, paziņojiet mums, izvēloties šo tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Pievienojies un saņem svarīgākās Latvijas un pasaules ziņas!
Šis ir laiks, kad objektīva informācija par notiekošo ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. Mēs jums sniegsim šādas ziņas. Apstipriniet savu vēlmi saņemt ziņas, nospiežot pogu "Pievienojies", un jūs nepalaidīsiet garām svarīgu informāciju par notiekošo Latvijā un pasaulē.
Pievienojies un saņem svarīgākās Latvijas un pasaules ziņas!
Šis ir laiks, kad objektīva informācija par notiekošo ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. Mēs jums sniegsim šādas ziņas. Apstipriniet savu vēlmi saņemt ziņas, nospiežot pogu "Pievienojies", un jūs nepalaidīsiet garām svarīgu informāciju par notiekošo Latvijā un pasaulē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Tulkot »

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: