Lasīšanas Laiks:2 Minute(-s), 1 Sekunde(-s)

Auns

Aunam veiksies uzdevumos, kas prasa precizitāti un rūpes. Var plānot budžetu, veikt iemaksas. Īsa pastaiga svaigā gaisā palīdzēs izvairīties no bezmiega.

Vērsis

Diena piemērota svarīgu jautājumu risināšanai, nopietnām pārmaiņām. Strīdā jāizrāda cieņa pret sarunu biedru. Pateicoties diplomātijai un takta izjūtai, Vērsis varēs iegūt to, ko vēlas. Nav ieteicams pārēsties, tāpēc radīsies problēmas ar gremošanu.

Dvīņi

Dvīņus gaida cīņa ar provokatoriem. Daži cilvēki apzināti iegrimst uzticībā, lai pēc tam dotu triecienu. Līdz ar to kritika “ar vislabākajiem nodomiem”, nelūgti padomi. Nosakiet personīgās robežas un neļaujiet tām pārkāpt. Pēc pusdienām nav izslēgti pārsteigumi un labas ziņas.

Vēzis

Diena būs produktīva un atstās patīkamas pēdas. Vēži nepamanīs, kā laiks skrien. Var būt interesanti piedāvājumi. Vakarā dodieties ciemos, uz kādu saviesīgu pasākumu vai ballīti. Jūs lieliski izklaidēsieties un jutīsities spirgti.

lauva

Tas, ko jūs gaidāt, visticamāk, šodien nenotiks. Esiet pacietīgs un turpiniet mēģināt. Labas emocijas dos pirkumus. Citu cilvēku problēmu risināšana var izkļūt uz sāniem. Neiesaisties, ja vien tas netiek lūgts.

Jaunava

Ir pienācis laiks nomainīt jaucējkrānu, kas izplūst, salabot durvju rokturi, darīt visu, ko esat atlikuši. Lietas prasīs minimālu laiku. Vakarā Jaunava varēs kārtīgi atpūsties. Atgādiniet kādu senu hobiju vai pievērsieties skaistumam.

Svari

Atgriežas vecās atmiņas, kas nav pārāk patīkamas. Jums ir nepieciešama atsāknēšana. Ceļojums, aktīva atpūta nāks par labu. Vēlā vakarā iespējama viesu ierašanās vai negaidīts zvans, kas liks atteikties no tuvākajiem plāniem.

Skorpions

Jūs atklāsiet runātāja talantu. Jebkuras sarunas, tiesas, prezentācijas būs veiksmīgas. Izmantojot šo iespēju, nenāk par ļaunu vienoties par pamieru ar ienaidniekiem. Brīvajā laikā ir vērts meklēt informāciju par sev interesējošo jautājumu.

Strēlnieks

Strēlniekam pavērsies jauni apvāršņi. No jums tiek gaidīti drosmīgi lēmumi. Ja izmantosiet iespēju, jūs varat uzvarēt lielo džekpotu. Taču pieaugs arī atbildība. Pajautājiet sev, vai esat gatavs strādāt vēl vairāk, vai labāk ir atstāt visu, kā tas ir.

Mežāzis

Piektdienas pirmā puse būs grūta. Izvairieties no atbildības. Pēcpusdienā Mežāži varēs cītīgi strādāt un agri pabeigt lietas. Vakarā nav izslēgtas interesantas iepazīšanās, flirts. Neceriet uz nopietnu turpinājumu. Uztveriet notiekošo kā aizraujošu spēli.

Ūdensvīrs

Ūdensvīriem, kuri plāno kaut ko svarīgu, šodien vajadzētu sākt meklēt cilvēkus, kas varētu palīdzēt. Koncentrējieties uz biznesa attiecību attīstību. Zvaniet veciem draugiem un paziņām. Ģimenē iespējamas savstarpējas pretenzijas. Viss var izvērsties par strīdu, ja laikus nedosies stūros.

Zivis

Pastāv liela iespēja pieņemt nepareizu lēmumu. Zivīm vajadzētu vēlreiz pārbaudīt viņu rīcībā esošo informāciju. Izsaukumu sērija noskaidros situāciju. Jūs varat būt ļoti pārsteigts par to, ko uzzināsiet. Iespējams, ka tev būs kāds līdzjutējs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Iekšējā informācija: iQOO Z7 5G ar MediaTek Dimensity 920 mikroshēmu atklāts 21. martā
Next post Audi A4 – neuzticīgo vīriešu iecienītākā automašīna