Lasīšanas Laiks:2 Minute(-s), 3 Sekunde(-s)
  • 2023. gada 11. marts ir dilstošs mēness, šī ir 19. mēness diena.
  • Mēness Skorpionā 
  • Mēness diena sākās piektdien, 2023. gada 10. martā, pulksten 21:58
  • Beidzas sestdien, 2023. gada 11. martā, plkst. 23:23
  • Mēness lēkts plkst.23:23
  • Mēness riets plkst. 08:03

Auns

Negaidiet palīdzību no citiem. Ar visu būs jātiek galā vienam. Notikumi risināsies lēnāk nekā parasti. Varbūt labāk ir paņemt pārtraukumu un vienkārši atpūsties.

Vērsis

Vērsim būs jābūt apdomīgākam nekā parasti. Uzdevuma veikšana prasīs augstu koncentrēšanos. Nesteidzieties, lai nepieļautu kļūdu. Pastāv iespēja, ka jūs apciemos labas idejas, kas palīdzēs palielināt ienākumus.

Dvīņi

Ir pienācis laiks beigt lidināties mākoņos un darīt kaut ko noderīgu. Varēsi uzlabot attiecības ģimenē. Tāpat 11.marts ir labvēlīgs datums ikdienas jautājumu risināšanai, remontdarbu uzsākšanai.

Vēzis

Vēžiem klāsies viegli un patīkami. Ceļojumi ir iespējamas, svarīgas un interesantas tikšanās, kurās tiks apspriesta jūsu nākotne. Dārgi pirkumi būs veiksmīgi.

Lauva

Šodien nav vēlams pārspīlēt. Dodiet priekšroku garīgam darbam, vēlreiz pārbaudiet papīrus, apmaksājiet rēķinus. Jums var atgādināt senus parādus vai pagātnes sūdzības. Izmantojiet iespēju atbrīvoties no pagātnes kļūdu nastas.

Jaunava

Horoskops sola saspringtu, grūtību pilnu dienu. Iespējams, jums būs jāatrisina vairākas problēmas vienlaikus. Tuvinieki var lūgt palīdzību. Neatsaucieties uz darba slodzi, bet palīdziet. Jums tiks labi pateikties. Veiksmi mājas iepirkšanā. Pozitīvas emocijas dos saziņu ar vīriešiem. Ar sievietēm var rasties strīdi un konflikti.

Svari

Būtu jauki pavadīt sestdienu. Var veikt vieglu tīrīšanu, sakārtot lietas uz darbvirsmas. Palīdzības lūgšana būs nomākta. Svari var saskarties ar kritiku savā virzienā, ko viņi uztvers ļoti sāpīgi. Veiksmīgi attīstās komunikācija ar nepazīstamiem cilvēkiem. Labvēlīgs periods pirmajam randiņam.

Skorpions

Horoskops brīdina Skorpionus par emocionālām svārstībām. Jūsu temperaments un impulsivitāte negatīvi ietekmēs jūsu darba spējas. Nav izslēgti konflikti, sadzīves traumas. Svarīgi sestdienu pavadīt ērtā vidē. Dariet to, kas jums sagādā prieku. Jums ir noderīgi sazināties ar flegmatiskiem cilvēkiem, lai inficētos ar mierīgumu.

Strēlnieks

Atrodiet laiku cilvēkiem, kurus mīlat. Sestdiena būs patīkama un laba, ja ģimenes lokā būs Strēlnieks. Ir lietderīgi kopā ar partneri paveikt ko jaunu un neparastu.

Mežāzis

Mežāžiem būs iespēja uzlabot savu finansiālo stāvokli. Veiksmīgi risināti finanšu un īpašuma strīdi. Šodien jūs varat saņemt mājienu, ko darīt tālāk. Uztveriet saņemto informāciju nopietni.

Ūdensvīrs

Pēc horoskopa sestdiena solās paiet bez satricinājumiem. Daudzi zīmes pārstāvji sajutīs harmoniju un mieru dvēselē. Darbs paliks otrajā plānā. Ūdensvīra uzmanība pārslēgsies uz romantiskām attiecībām, radošumu.

Zivis

Jūsu jūtīgums var izjaukt visu paveikto darbu. Izturieties pret kritiku ar humoru. Jums ir jābūt pārliecinātākam par sevi, nepievērsiet uzmanību svešinieku viedokļiem. Ceļošana būs veiksmīga. Spēku dos ainavu maiņa.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Sestdien gaidāms stiprs sniegs, Latgalē – lietus
Next post Somijas arodbiedrība apsūdz Latvijas uzņēmumu par Ukrainas darbinieku “nežēlīgu ekspluatāciju”