Horoskops 2023. gada 12. aprīlim katrai zodiaka zīmei

Loading

  • 12 aprīlis 2023 gada dilstošs mēness, tas ir par 22 mēness diena.
  • Mēness Mežāža zīmē
  • Mēness diena sākās trešdien, 12. aprīlis 2023 gadam 02:51
  • Beigsies ceturtdien, 13. aprīlis 2023 gadam 03:44
  • Saullēkts Mēness 02:51
  • Saulriets, Mēness 08:14

Auns

Trešdien vislabāk ir pilnībā pievērsties sev. Auns var sajust zināmu nogurumu no saskarsmes pat ar tuvajiem cilvēkiem, tāpēc labāk atvēli vismaz pāris stundas, ko vari pavadīt vienatnē. Pa to laiku piedalies kādā veselīgā nodarbē, piemēram, jogā vai stiepšanās.

Vērsis

Garīgais pacēlums arī trešdien saglabāsies kopā ar Vērsi, taču tagad tam var pievienoties arī emocionālas raizes. Taču neuztraucies – šādas emocijas, visticamāk, būs saistītas ar kādu satraucošu pretējā dzimuma pārstāvi un galu galā nesīs vairāk pozitīvisma nekā negatīvisma.

Dvīņi

Vislabāk visus svarīgākos darījumus un darījumus šajā nedēļā plānot trešdien. Veiksme ir labvēlīga Dvīņiem visās lietās, visi centieni būs veiksmīgi, un finanšu jautājumi būs viegli atrisināmi. Arī šajā dienā uzsākta reklāma būs ienesīga, tāpat kā visas darbības personīgajās attiecībās.

Vēzis

Vēžu vidū līdz trešdienai pieaugs vēlme strādāt, tomēr joprojām labāk atturēties no prasīgiem uzdevumiem, kas prasa skaidrību un vērīgumu. Ja tev tomēr ir jāstrādā šādos apstākļos, ir vērts veltīt nedaudz vairāk laika un vēlreiz pārbaudīt visus aprēķinus.

Lauva

Šajā dienā vari pievērsties neatliekamu sadzīves problēmu risināšanai, piemēram, rēķinu apmaksai, kārtošanai ar gāzes uzņēmumu vai ārsta apmeklējumam. Nebūtu slikti veltīt laiku arī mājoklim. Vakaru vari pavadīt tuvinieku sabiedrībā – tas ievērojami stiprinās attiecības.

Jaunava

Trešdien tev vajadzētu būt īpaši uzmanīgam ar pirkumiem, līgumiem un solījumiem. Jaunavas šajā dienā var būt nedaudz izklaidīgas, tāpēc pat tad, ja kāda ideja šķiet ļoti izdevīga, patiesībā tajā var slēpties kādi slazdi. Līdz vakaram vari sagaidīt ciemiņus.

Svari

Jebkuras svarīgas sarunas, neatkarīgi no tā, vai runa ir par personisku pārpratumu risināšanu, darba tikšanos vai vizīti valsts iestādēs, labāk atstāj uz šo dienu. Tu vari brīvi paust savu viedokli un panākt labākus nosacījumus – veiksme ir tavā pusē.

Skorpions

Trešdien var turpināties koncentrēšanās problēmas. It kā viss apkārt būtu kaitinošs – pat ģimene un mīļie cilvēki nevis nomierina, bet drīzāk uztrauc. Svarīgi ir uzmanīt savus vārdus un sevi kontrolēt, lai neaizvainotu cilvēkus, kuri to nemaz nav pelnījuši.

Strēlnieks

Šajā dienā visi notikumi gan darbā, gan personīgajā dzīvē attīstīsies ļoti lēni. Var rasties negaidīti kavējumi, kurus būs grūti ietekmēt, piemēram, kolēģi pārāk ilgi domās par kādu projektu vai partneris nesniegs ilgi gaidīto atbildi. Vislabāk ir sagatavoties tam jau iepriekš un neļaut, lai šādi brīži izslēdz tevi no līdzsvara.

Mežāzis

Šajā dienā tev vajadzētu sagaidīt pārsteigumus ģimenē vai personīgajā frontē. Izmaiņas varētu ietekmēt esošās attiecības, ienest jaunu romantiku Mežāžiem vientuļniekiem vai radīt ziņas no tāliem ģimenes locekļiem. Jebkurā gadījumā ziņas būs patīkamas un pavērs daudz jaunu perspektīvu.

Ūdensvīrs

Līdz nedēļas vidum var saasināties strīdi un konflikti, īpaši ar Ūdensvīra ģimenes locekļiem sieviešu kārtas. Ir pilnīgi iespējams panākt saprašanos, galvenais ir dot sev laiku atdzist un pēc tam uzmanīgi uzklausīt otras puses nostāju. Šī sapratne var padarīt attiecības vēl stiprākas, nekā tās bija pirms konflikta.

Zivis

Labs periods iepirkšanās un mājas labiekārtošanas darbiem. Komforts un prieks ir pirmajā vietā, tu vēlies valkāt ērtas drēbes, atpūsties un pavadīt laiku savā dzīvoklī. Tomēr tāds pats entuziasms var izpausties arī darbā – piemēram, Zivis vēlēsies sakārtot un komfortabli iekārtot biroju.

Ja esat atklājis pareizrakstības kļūdu, lūdzu, paziņojiet mums, izvēloties šo tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Pievienojies un saņem svarīgākās Latvijas un pasaules ziņas!
Šis ir laiks, kad objektīva informācija par notiekošo ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. Mēs jums sniegsim šādas ziņas. Apstipriniet savu vēlmi saņemt ziņas, nospiežot pogu "Pievienojies", un jūs nepalaidīsiet garām svarīgu informāciju par notiekošo Latvijā un pasaulē.
Pievienojies un saņem svarīgākās Latvijas un pasaules ziņas!
Šis ir laiks, kad objektīva informācija par notiekošo ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. Mēs jums sniegsim šādas ziņas. Apstipriniet savu vēlmi saņemt ziņas, nospiežot pogu "Pievienojies", un jūs nepalaidīsiet garām svarīgu informāciju par notiekošo Latvijā un pasaulē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Tulkot »

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: