Horoskops 2023. gada 12. maijam katrai zodiaka zīmei

Loading

  • 2023. gada 12. maijā dilstošais mēness ir 22. mēness diena.
  • Mēness Ūdensvīrā
  • Mēness diena sākās piektdien, 2023. gada 12. maijā, plkst. 02:44
  • Beidzas sestdien, 2023. gada 13. maijā, plkst. 02:59
  • Mēness lēkts 02:44
  • Mēness riets 10:23

Auns

Partneris, tuvi draugi var attālināties, ja nepievēršat viņiem uzmanību. Jūs atdodat daudz enerģijas darbam, aizmirstot par piedalīšanos to cilvēku lietās, kurus mīlat. Jums ir jāizrāda sava interese. Attiecības tiks atjaunotas, ja plānojat kopīgu braucienu, dosieties makšķerēt, uz mežu vai uz ezeru.

Vērsis

Diena būs darbīga. Lietas iet labi vai slikti. Garastāvoklis arī nestabils. Šodien Vērsim nevajadzētu riskēt, slēgt darījumus un veikt pirkumus. Vēršu meitenēm 2023. gada 12. maijā var būt slepens pielūdzējs. Daudzi saņems dāvanas, uzmanības zīmes.

Dvīņi

Jūs gaida parasta diena darbā. Horoskops brīdina nemeklēt piedzīvojumus. Nav nepieciešams radikāli mainīt izskatu, plānot pārvietošanos. Būs labi tikties ar radiem. Dvīņi var saņemt ilgi gaidītās ziņas, ziņas no tālienes.

Vēzis

Nedēļas laikā esi paspējis paveikt daudz, un esi gatavs iekarot jaunas virsotnes. Bet veselība var izgāzties, ja nesamazina aktivitāti. Ir pienācis laiks rūpēties par savu ķermeni. Koncentrējieties uz veselīgu uzturu. Noderēs masāža, peldēšana, vannas vai saunas apmeklēšana.

Lauva

Laika ļoti pietrūkst. Lai tiktu ar visu galā, vajadzētu sastādīt plānu un biežāk skatīties pulkstenī. Nav izslēgti patīkami pārsteigumi no mīļotā cilvēka. Mēģiniet pabeigt savu biznesu un atrast laiku satikties. Saziņa intīmā vidē sagādās laimi un prieku.

Jaunava

Humora izjūta un vieglprātīga attieksme pret teikto palīdzēs izlīdzināt asus stūrus attiecībās ar nelabvēļiem. Devs diplomātiju iezīmēs viņiem svarīga persona. Varētu būt kāds interesants piedāvājums. Vakars piemērots iepazīšanai ar pretējo dzimumu.

Svari

Svariem ir grūtāk nekā parasti, ņemot vērā fizisko darbu. Sava enerģija ir jāizmanto taupīgi. Iespējamas nelielas problēmas, sadzīves nepatikšanas. Pozitīvas emocijas dos saskarsmi ar jauniem cilvēkiem, kā arī atpūtu lielā kompānijā, apmeklējot kādu pasākumu.

Skorpions

Laba komunikācija ar cilvēkiem. Daudzi kontakti nesīs pozitīvas pārmaiņas dzīvē. Uzlabosies atmosfēra darba kolektīvā un ģimenē. Iespējamie karjeras ieteikumi.

Strēlnieks

Vakarā Strēlnieki var saņemt lieliskas ziņas. Bet diena būs darbīga. Komunikācija ar citiem izraisa ne pārāk patīkamas emocijas. Ir nepieciešams ilgs laiks, lai sagatavotos ikdienas darbiem.

Mežāzis

Veiciet tikai vieglu darbu un dariet to uzmanīgi. Piektdien, 2023. gada 12. maijā, Mežāžiem labāk nedarīt neko svarīgu. Labs garastāvoklis dos radošumu, grāmatas lasīšanu, atpūtu vienatnē.

Ūdensvīrs

No rīta labi darbojas fantāzija un loģika. Jums var būt lieliska ideja. Nesteidzieties to īstenot. Nu padomā. Pēcpusdienas laiks piemērots darbam, sportam, ceļojumiem un biznesa tikšanām.

Zivis

Persona, par kuru jūs bieži domājat, var spert soli uz priekšu. Lieliski lēmumi nāk no intuīcijas. Uzmanieties no sadzīves un rūpnieciskām traumām, ievērojiet drošības noteikumus.

Ja esat atklājis pareizrakstības kļūdu, lūdzu, paziņojiet mums, izvēloties šo tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Pievienojies un saņem svarīgākās Latvijas un pasaules ziņas!
Šis ir laiks, kad objektīva informācija par notiekošo ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. Mēs jums sniegsim šādas ziņas. Apstipriniet savu vēlmi saņemt ziņas, nospiežot pogu "Pievienojies", un jūs nepalaidīsiet garām svarīgu informāciju par notiekošo Latvijā un pasaulē.
Pievienojies un saņem svarīgākās Latvijas un pasaules ziņas!
Šis ir laiks, kad objektīva informācija par notiekošo ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. Mēs jums sniegsim šādas ziņas. Apstipriniet savu vēlmi saņemt ziņas, nospiežot pogu "Pievienojies", un jūs nepalaidīsiet garām svarīgu informāciju par notiekošo Latvijā un pasaulē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Tulkot »

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: