Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 55 Sekunde(-s)
  • 2023. gada 12. marts ir dilstošs mēness, šī ir 20. mēness diena.
  • Mēness Skorpionā
  • Mēness diena sākās sestdien, 2023. gada 11. martā, pulksten 23:23
  • Beidzas pirmdien, 2023. gada 13. martā, plkst. 00:51
  • Mēness riets plkst. 08:12

Auns

Diena priecēs ar kases čekiem. Varat atdot vecos parādus, izrakstīt prēmiju vai uzdāvināt. Labvēlīgas būs lietišķas tikšanās, tikšanās ar sabiedrotajiem un domubiedriem. Romantisku randiņu vislabāk pārcelt uz citu dienu.

 

Vērsis

Laiks ieklausīties savā intuīcijā, lai rastu izeju no sarežģītas vai neskaidras situācijas. Apkārtējie mēdz izrādīt pastiprinātu interesi par Vērsi. Jūs gaida interesanta saruna. Iespējamas profesionālas izmaiņas. Ir viegli uzminēt, ko vēlas tuvi cilvēki. Iepriecini savu partneri, un attiecības sasniegs jaunu līmeni.

 

Dvīņi

Ir vērts meklēt nepieciešamo informāciju ilgtermiņa plānu īstenošanai. Garīgā veiktspēja augstā līmenī. Dvīņi var gūt panākumus jaunā biznesā, iegūt vērtīgas zināšanas.

 

Vēzis

Šķiet, ka esat uzņēmies pārāk daudz. Napoleona plāniem nebija lemts piepildīties. Tērē enerģiju taupīgi, lai pilnībā nezaudētu spēkus. Svētdien, 12. martā, labāk veltīt savam iecienītākajam hobijam.

 

Lauva

Lauvas riskē tērēt daudz laika tukšām runām. Plānojiet savu dienu un ievērojiet savu grafiku. Vakarā ir labi pastaigāties un ieelpot svaigu gaisu.

 

Jaunava

Kamēr citi gaida mannu no debesīm, tu pats uzlabo savu dzīvi. Horoskops sola veiksmi svarīgos jautājumos. Jaunavas var satikt arī cilvēkus, kuri sniegs nozīmīgu atbalstu. Jums var būt mentors. Vajadzētu biežāk iziet ārā, iepazīt vienam otru.

 

Svari

Ir jātic sev un nepadodas, ja kaut kas neizdodas. Sazinieties ar vecākiem radiniekiem, lai saņemtu padomu un atbalstu. 12. marts Svariem jāuzmanās no naudas zaudēšanas. Neriskējiet un nepērciet dārgas lietas.

Skorpions

Izmantojiet savu šarmu svarīga jautājuma risināšanā. Šodien apkārtējos jūs viegli aizraujat. Iespējama tuvināšanās ar mīļoto cilvēku.

 

Strēlnieks

Būs jāpaļaujas uz saviem spēkiem. Iespējams, jums tiks liegta palīdzība, pievilts. Par laimi, enerģijas pietiek, lai visu iecerēto paveiktu vienatnē. Vakarā jums ir jāizvērtē nedēļa un jāizdara secinājumi par dažiem cilvēkiem.

 

Mežāzis

Nav pienācis laiks pie tā apstāties. Svētdiena var būt ļoti auglīga. Izveidojiet darba plānu un neaizmirstiet labi paēst.

 

Ūdensvīrs

Pieņemot lēmumus, paļaujieties uz iepriekšējo pieredzi. Intuīcija var jūs maldināt. Kopumā svētdiena atstās patīkamu iespaidu. Iespējami pārsteigumi, tikšanās ar mīļajiem.

 

Zivis

Neliels risks būs pamatots un var nest lielus panākumus. Tuvinieki šodien atgādinās par sevi. Iespējamas nejaušas tikšanās. Ja vēlējāties izlīgt mieru ar mīļoto, ir pienācis laiks nodibināt kontaktu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Sasalstošs lietus Latgalē: aizsalst māju un automašīnu logi, neļaujot pārvietoties Previous post Sasalstošs lietus Latgalē: aizsalst māju un automašīnu logi, neļaujot pārvietoties
Krievijas desantnieki pastiprina Vāgnera kaujiniekus Bahmuta uzbrukumos, saka Ukrainas armijas pārstāvis Next post Krievijas desantnieki pastiprina Vāgnera kaujiniekus Bahmuta uzbrukumos, saka Ukrainas armijas pārstāvis