Lasīšanas Laiks:2 Minute(-s), 6 Sekunde(-s)
  • 2023. gada 13. maijs ir dilstošs mēness, šī ir 23. mēness diena.
  • Mēness Ūdensvīra un Zivju zīmē
  • Mēness diena sākās sestdien, 2023. gada 13. maijā, pulksten 02:59
  • Beidzas svētdien, 2023. gada 14. maijā, plkst. 03:09
  • Mēness lēkts 02:59
  • Mēness riets 11:59

Auns

Var būt ķermeņa stīvums, muskuļu sasprindzinājums. Relaksācija un labs garastāvoklis dos nelielu fizisko aktivitāti. Iespējams, uzmanību prasīs mājsaimniecības darbi.

Vērsis

Sarunas ar cilvēkiem ir nogurdinošas, neviļus ieslīd kāršu izrēķināšanā, strīdos. Labi strādāt vienatnē, ģenerālā uzkopšana dzīvoklī. Vakarā sagaidi pārsteigumu no tuviniekiem.

Dvīņi

Enerģija ļauj veikt daudzus uzdevumus. Vari veidot grandiozus dienas plānus, risināt sarežģītas problēmas, tikt galā ar problēmām. Kolēģi un draugi nāks palīgā tur, kur pašiem būs grūti tikt galā.

Vēzis

Parastās lietas iedvesīs garlaicību. Vēži alkst pēc jaunas pieredzes. Pozitīvas emocijas sniegs aktīva atpūta, brauciens ciemos. Jaunā vietā jūs varat satikt cilvēku, kurš vēlāk kļūs par tuvu draugu.

Lauva

Jūs varat pietuvoties savam sapnim. Ir pienācis laiks izlēmīgai rīcībai lietā, kurai jau sen gatavojies. Neņemiet palīgus. Šodien savstarpēja sapratne ar domubiedriem noies greizi, katrs situāciju redzēs savā veidā.

Jaunava

Noderēs aktīva pozīcija biznesā un mīlestība. Jūtieties brīvi izteikt savu viedokli, dalīties ar savu viedokli. Pret jums izturēsies ar lielāku cieņu. Var notikt karojošo pušu samierināšanās. Nav izslēgts arī ienesīgas sadarbības sākums.

Svari

Jūs varat viegli paveikt darbu, darīt to, kas jums ir padomā. Sestdiena būs darbīga un enerģiska. Var plānot remontu, mēbeļu pārkārtošanu. Negaidītas labas ziņas, nav izslēgti kases ieņēmumi.

Skorpions

Lai saņemtu atbildes uz jautājumiem, jums jābūt uzmanīgākam pret detaļām. Sestdienu Skorpioni pavadīs pārdomās. Labvēlīgs laiks, lai mācītos no nesenās pagātnes, lai pārskatītu veidu, kā jūs saskaraties ar cilvēkiem.

Strēlnieks

Kopīgas aktivitātes ar ģimenes locekļiem uzlabos izpratni vienam par otru, kā arī mazinās Strēlnieku aizkaitināmību un nemieru. Varat kopā gatavot vakariņas vai veikt vienkāršu kosmētisko remontu. Noskaņojums būs viegls, jautrs.

Mežāzis

Jūsu uzmanību var novērst tukšas runas, tenkas. Līdz ar to nebūs iespējams noskaņoties uz plāna izpildi, un diena paies bezjēdzīgi. Vispirms dariet lietas un pēc tam sazinieties un kopīgojiet ziņas.

Ūdensvīrs

Jums ir tendence pārspīlēt grūtības un ātri zaudēt drosmi. Vairāk pārliecības par sevi un savām spējām, un sestdiena būs ļoti produktīva. Mīļotais cilvēks novērtēs uzmanību un gādīgu attieksmi. Nav izslēgts neaizmirstams datums, mīlestības apliecinājums.

Zivis

Palīdzība nāks no tās puses, kura bija vismazāk gaidīta. Zivis var saņemt lielu naudas summu vai ko tādu, kas viņām šobrīd ir steidzami nepieciešams. Padomājiet, kā pateikties palīgiem. Izsakiet pateicību ne tikai vārdos, bet arī sniedziet pakalpojumu. Lai uzlabotu attiecības ar kolēģiem, varat noorganizēt tikšanos neformālā vidē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Saulaini un silti vasaras laikapstākļi turpināsies arī sestdien
Next post 15. maijā Latvijā oficiāli atklāj peldsezonu