Lasīšanas Laiks:2 Minute(-s), 10 Sekunde(-s)
  • 2023. gada 13. marts ir dilstošs mēness, tā ir 21 mēness diena.
  • Mēness Strēlnieka zīmē 
  • Mēness diena sākās pirmdien, 2023. gada 13. martā, plkst. 00:51
  • Beidzas otrdien, 2023. gada 14. martā, plkst. 02:21
  • Mēness lēkts 00:51
  • Mēness riets plkst. 08:26

Auns

Jūs šodien esat pārāk jūtīgs: varat apvainoties par sīkumiem, atrast vainu vārdos vai pat skatienā. Tomēr intuīcija darbojas labi. Auns saņems padomus par finanšu sfēru. Laba diena, lai darītu to, kas jums patīk, padomājiet par to, kā palielināt peļņu.

 

Vērsis

Jūsu priekšā pavērsies jaunas iespējas. Labs laiks krasām pārmaiņām. Vērsis var sākt dzīvi ar tīru lapu. Nav izslēgta pārcelšanās, darba vai amata maiņa. Radinieki atbalstīs jebkuros centienos, taču veselība var izgāzties. Svarīgi saģērbties silti un ātri sasildīties, ja ir auksti.

Dvīņi

Turiet savus plānus noslēpumā. Viņi var jums tīši kaitēt, ielikt riteņos nūjas. Droši vien labas ziņas saņemsi no tālienes. Horoskops iesaka doties uz izlīgumu ar cilvēku, ar kuru viņš jau sen ir strīdējies.

 

Vēzis

Darbīga, darbīga diena. Bez pašorganizēšanās un stingras grafika ievērošanas jums nevar būt laika veikt svarīgas lietas. Vakars jāpavada mājās. Apsveriet aizraujošu problēmu. Jums var būt lieliska ideja, kā to atrisināt.

 

Lauva

Laiks pirms pusdienām būs bagātīgs un auglīgs. Vakarā iespējamas sadursmes un konflikti ar citiem. Jūs varat būt stulbā stāvoklī, ja esat pārāk lētticīgs. Jaunā informācija ir jāpārbauda. Ar mīļajiem cilvēkiem esiet maigāki, pacietīgi.

 

Jaunava

Darbs rit lēnāk nekā parasti. Rodas negaidīti šķēršļi. Bet Jaunava tiks ar visu galā, pateicoties zināšanām un pieredzei. Pozitīvas emocijas dos saziņu ar tuviniekiem.

 

Svari

Kādā brīdī radīsies vēlme atkāpties grūtību priekšā. Svariem jābūt stingrākiem, lai nenožēlotu zaudēto iespēju. Noderēs spēja saprasties ar sev nepatīkamiem cilvēkiem. Vakaru vislabāk pavadīt mājās. Saviesīgi pasākumi un izbraucieni izrādīsies pārāk garlaicīgi, paņems daudz enerģijas.

Skorpions

Lietišķo jautājumu risināšanu labvēlīgi ietekmēs nepiespiesta atmosfēra, komunikācija par abstraktām tēmām. Skorpioni var būt jauki un burvīgi. Šodien tas palīdzēs gūt panākumus karjerā. Vakarā var notikt iepazīšanās, romantisks piedzīvojums.

 

Strēlnieks

Jūs veidojat savu noskaņu. Koncentrējieties uz patīkamām lietām. Nav izslēgti veiksmīgi darījumi, pārsteigums no mīļotā cilvēka.

 

Mežāzis

Enerģija un koncentrācija ir zema. Šodien Mežāžiem nevajadzētu uzņemties atbildīgas lietas, risināt svarīgus jautājumus. Izvairieties no dārgiem pirkumiem. Varat nodarboties ar meditāciju, jogu, pavadīt vakaru, lasot grāmatu vai skatoties savu iecienītāko seriālu.

 

Ūdensvīrs

Tu neesi īpaši sabiedrisks. Cilvēku uzmanība un pļāpāšana būs kaitinošas. Varētu būt vērts doties uz darbu. Diena šķitīs īpaši gara, taču Ūdensvīriem būs laiks pārtaisīt daudz noderīgu lietu.

 

Zivis

Zivīm ir smagi jāstrādā. Ātrie labojumi ir pareizie. Jūs esat spējīgs mainīt dzīvi uz labo pusi. Saziņa ar priekšniekiem un kolēģiem sadzīvo, un intuīcija liecina par pareizo ceļu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Brīnišķīgais zēns joprojām gaida savus “vecākus”
Next post Vai Silicon Valley Bank bankrots pirmdien izraisīs paniku tirgos?