Horoskops 2023. gada 16. maijam katrai zodiaka zīmei

Loading

  • 2023. gada 16. maijs ir dilstošs mēness, šī ir 26. mēness diena.
  • Mēness Aunā
  • Mēness diena sākās otrdien, 2023. gada 16. maijā, plkst. 03:24
  • Beidzas trešdien, 2023. gada 17. maijā, plkst. 3:31
  • Mēness lēkts 03:24
  • Mēness riets 16:29

♈ Auns

Auna personīgajā dzīvē šodien paredzētas patīkamas pārmaiņas. Vientuļos zīmes pārstāvjus sagaida patīkama, daudzsološa iepazīšanās. Un attiecībās esošajiem tiek dota iespēja atrisināt uzkrātās problēmas, noskaidrot visus pārpratumus un panākt sapratni ar otro pusīti.

♉ Vērsis

Šodien vairāk nekā jebkad agrāk jāseko runai! Glabājiet sev līdzi kategoriskus spriedumus un objektīvus vērtējumus. Ja jūs aizvainojat kādu sev apkārt, tas draud izvērsties nopietnā, ilgstošā konfliktā.

♊ Dvīņi

Diena ir nelabvēlīga, lai apmeklētu vietas ar lielu cilvēku pūli. Zvaigznes brīdina par lielu konflikta risku ar svešiniekiem, kuri ir vairāk nekā agresīvi. Mēģiniet pavadīt otrdienu mājās, vienatnē vai tuvu draugu vai radu kompānijā. Un, ja jums joprojām ir jāapmeklē kāda publiska vieta, mēģiniet neiesaistīties sarunās ar citiem.

♋ Vēzis

Laba diena auglīgam darbam. Nevilcinieties, risiniet tos tūlīt. Un, ja jau sen vēlies realizēt kādu ideju, sāc! Jūs ilgi domājāt, ir pienācis laiks rīkoties.

♌ Lauva

Pievērs uzmanību savai veselībai – kaites liecina, ka pārāk maz rūpējies par sevi. Atpūtieties, ievelciet elpu un, ja nepieciešams, apmeklējiet ārstu. Stāvokļa pasliktināšanās var jūs uz ilgu laiku satraukt, tāpēc nepārlieciet situāciju līdz galējībai.

♍ Jaunava

Zvaigznēm ieteicams veltīt laiku seniem draugiem – aiciniet ciemos vai sarunājiet tikšanos neitrālā teritorijā. Komunikācija būs ne tikai patīkama, bet arī ārkārtīgi noderīga. Kāds no draugiem padalīsies ar svarīgu informāciju vai sniegs ļoti praktiskus padomus.

♎ Svari

Šodien tev vajadzēs pārvarēt slinkumu un ķerties pie lietas, kas liek vairs nekavēties. Lai arī kā gribētos jaukties, ķerieties pie neatliekamu jautājumu risināšanas, pretējā gadījumā situācija tikai pasliktināsies.

♏ Skorpions

Centieties pēc iespējas mierīgāk reaģēt uz nesaskaņām ar mājsaimniecībām un mīļajiem. Konflikti un izrēķināšanās uz ilgu laiku sabojās garastāvokli un atņems spēju domāt prātīgi, skaidri un konstruktīvi.

♐ Strēlnieks

Šodien, iespējams, romantiska iepazīšanās. Bet neuztveriet to pārāk nopietni, nelolojiet veltas cerības un neplānojiet tālejošus plānus. Visticamāk, attiecības netiks tālāk par viegla flirta stadiju.

♑ Mežāzis

Ja jūs saskaraties ar skarbu kritiku no kāda no jūsu kolēģiem vai paziņām, neuztveriet to pārāk nopietni un neiesaistieties konfliktā. Persona, kas ar jums runāja, to izdarīja slikta garastāvokļa iespaidā, un nepatīkamiem vārdiem ir maz sakara ar viņa patieso attieksmi pret jums. Vienkārši atgādiniet viņam, lai viņš nesaka visu, kas ienāk prātā.

♒ Ūdensvīrs

Šodien jūsu intuīcija un ieskats ir vislabākajā veidā. Mēģiniet šajā dienā risināt problēmas, kurām nepieciešamas tieši šīs īpašības. Otrdiena piemērota sarunām, lietišķām un personiskām tikšanām un finanšu darījumiem.

♓ Zivis

Neuzticieties nejaušiem un nepazīstamiem cilvēkiem, viņi nav tādi, par kuriem viņi saka. Astrologi brīdina par lielu risku kļūt par maldināšanas un krāpšanas upuri. Un esiet piesardzīgs ar iepazīšanos internetā – nepiekrītiet randiņam pēc 1-2 dienu sarakstes un ignorējiet lūgumus atsūtīt “tiesas” fotogrāfijas, pretējā gadījumā tās drīz var atrast publiskajā telpā.

Ja esat atklājis pareizrakstības kļūdu, lūdzu, paziņojiet mums, izvēloties šo tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Pievienojies un saņem svarīgākās Latvijas un pasaules ziņas!
Šis ir laiks, kad objektīva informācija par notiekošo ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. Mēs jums sniegsim šādas ziņas. Apstipriniet savu vēlmi saņemt ziņas, nospiežot pogu "Pievienojies", un jūs nepalaidīsiet garām svarīgu informāciju par notiekošo Latvijā un pasaulē.
Pievienojies un saņem svarīgākās Latvijas un pasaules ziņas!
Šis ir laiks, kad objektīva informācija par notiekošo ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. Mēs jums sniegsim šādas ziņas. Apstipriniet savu vēlmi saņemt ziņas, nospiežot pogu "Pievienojies", un jūs nepalaidīsiet garām svarīgu informāciju par notiekošo Latvijā un pasaulē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Tulkot »

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: