Lasīšanas Laiks:2 Minute(-s), 33 Sekunde(-s)
  • 2023. gada 17. aprīlis ir dilstošs mēness, šī ir 27. mēness diena.
  • Mēness Zivīs
  • Mēness diena sākās pirmdien, 2023. gada 17. aprīlī plkst. 04:59
  • Beidzas otrdien, 2023. gada 18. aprīlī, plkst. 05:07
  • Mēness lēkts 04:59
  • Mēness riets pulksten 15:50

Auns

Nedēļas sākumā Auns būs enerģijas pilns un neparasti produktīvs. Mēģiniet šajā periodā risināt maksimāli daudz darba jautājumu – pabeidziet plānoto, rīkojiet tikšanās un sarunas, sagatavojiet nepieciešamos dokumentus… Bet, aktīvi komunicējot ar kolēģiem, priekšniekiem, partneriem un klientiem, neaizmirstiet vērot valodu. Pretējā gadījumā jūs varat pateikt pārāk daudz, un viņi turēs pret jums ļaunu prātu.

Vērsis

Šonedēļ Vērsis izjutīs spēcīgu vilkmi pēc pārmaiņām. Taču nesteidzieties kardināli mainīt savu dzīvi – pārtrauciet attiecības, meklējiet citu darbu, pārvācieties… Labāk sāciet ar sīkumiem, piemēram, mainiet frizūru vai atjaunojiet savu garderobi. Un globālie lēmumi vispirms ir labi jāpārdomā, lai nepieļautu kļūdas.

Dvīņi

Dvīņi pēdējā laikā pārāk maz uzmanības pievērš savām mājām, un ir pienācis laiks to labot. Tavas mājas ir tava pils, tāpēc saved to kārtībā! Veiciet vispārēju tīrīšanu un, ja nepieciešams, remontējiet. Bet neuzņemieties visu darbu uz saviem pleciem, noteikti iesaistiet tajā mājsaimniecības locekļus.

Vēzis

Esiet gatavi tam, ka sēdēšana stūrī tuvākajā nākotnē nedarbosies. Būs jāizkāpj no ēnas un aktīvi jāpiedalās notiekošajā. Tas skars ne tikai darba jautājumus, bet arī personīgo sfēru, attiecības ar radiem un draugiem. Esiet pacietīgs un stiprs, priekšā ir daudz darba!

Lauva

Zvaigznes iesaka lauvām ļauties vieglam pavasara noskaņojumam un uztvert dzīvi vieglāk. Uz brīdi aizmirsti par “zvēru karaļa” solīdo statusu, esi maza naiva kaķenīte, priecājoties par siltumu un maigo sauli! Nebaidieties sabojāt savu reputāciju, ja kādu laiku kļūsiet nedaudz vieglprātīgs, tas tikai palielinās jūsu pievilcību citu acīs.

Jaunava

Attiecībās ar apkārtējiem tev vajadzēs izrādīt maksimālu sapratni – pēdējā laikā esi bijis pārāk kategorisks un brīžiem pat agresīvs. Atzīstiet, ka ikvienam ir tiesības gan uz savu viedokli, gan kļūdīties, un nevērtējiet cilvēkus pārāk bargi.

Svari

Tagad jums ir visas iespējas nodrošināt maksimālu garīgo komfortu. Iepriecini sevi ar patīkamiem niekiem un priekiem, izbaudi mirkli un nedomā par slikto. Un arī mēģiniet mazāk sazināties ar svešiniekiem, pretējā gadījumā pastāv risks sagraut harmoniju.

Skorpions

Skorpionam ir periods, kad jāgūst labums no agrāk paveiktā. Par nepiedienīgām izdarībām liktenis atalgos gan patīkamus pārsteigumus, gan “bumerangu”. Uztveriet to kā pašsaprotamu un nezaudējiet drosmi, jums vienkārši jāpārdzīvo satraucošais laiks un jādodas tālāk.

Strēlnieks

Šonedēļ vajadzēs parūpēties par vecāko paaudzi, tava palīdzība nepieciešama vecākiem vai gados vecākiem radiniekiem. Mēģiniet iepriekš sastādīt grafiku, lai jūs varētu visu izdarīt un neko nepalaist garām.

Mežāzis

Šajā periodā Mežāži būs neticami populāri. Daži kļūs par spontāni izveidota uzņēmuma dvēseli, citi būs pretējā dzimuma uzmanības centrā, bet citi tiks apveltīti ar vēl nebijušu varas iestāžu labvēlību. Galvenais neaizmirst par ģimeni un mīļajiem, lai viņi nejustos nevajadzīgi.

Ūdensvīrs

Šīs nedēļas laikā Ūdensvīri piedzīvos totālu laika trūkumu. Jums būs daudz jādara, bet ticiet man, balva neliks jums gaidīt. Drīz jūs varēsiet baudīt sava darba augļus.

Zivis

Vissvarīgākajam šajā periodā jābūt veselībai. Zivīm nevajadzētu pārpūlēties un ieteicams parūpēties par profilaksi. Un, ja ir hroniskas saslimšanas, pēc profila jādodas pie ārsta arī tad, ja pēdējā laikā problēma netraucē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post HTC Wildfire E2 Play: apjomīgs viedtālrunis ar 6,82 collu displeju, četru kameru un Unisoc T606 procesoru
Next post Dabas parkā Tērvetē atzīmēs Valpurģu nakti