Horoskops 2023. gada 18. aprīlim katrai zodiaka zīmei

Loading

 1. gada 18. aprīlī ir Mēness sabrukums, kas ir 28. Mēness diena.
  Mēness Auna zīmē
  Mēness diena ir iesākusies 2023. gada 18. aprīlī, otrdien, plkst. 05:07.
  Beigsies trešdien, 2023. gada 19. aprīlī pulksten 05:14.
  Mēness riets plkst. 05:07
  Mēness iestāšanās pulksten 17:20

Auns

Šodien var rasties domstarpības ar partneri vai tuviem radiniekiem. Tavs uzdevums ir saglabāt mieru, neaizrauties ar attiecību skaidrošanu, netērēt enerģiju ilgiem strīdiem un noskaidrošanai, kurš ir vairāk kļūdījies. Savaldi savas emocijas, drīz vien mīļotā cilvēka neapmierinātības “uzbrukums” pāries un jūsu attiecības kļūs tādas pašas.

Vērsis

Šodien tavs garastāvoklis mainīsies kā bilde kaleidoskopā. Emocionālās “šūpoles” tevi diezgan nogurdinās, un līdz vakaram jutīsi enerģijas zudumu. Vislabāk šajā situācijā būtu doties garā pastaigā vienatnē. Sabiedrošanās, pat ar tuviniekiem, tikai pastiprinās jūsu garīgo diskomfortu un var novest pie konflikta.

Dvīņi

Dažkārt nejauša, īslaicīga iepazīšanās var pāraugt spēcīgā draudzībā. Šodien neignorē cilvēkus, kuri cenšas ar tevi sazināties. Esi atvērts komunikācijai, un drīz vien iegūsi uzticamu, lojālu sabiedroto.

Vēzis

Šodien esi ļoti uzmanīgs ar dokumentiem, pastāv liels risks kļūdīties, kas tev dārgi izmaksās. Rūpīgi visu divreiz pārbaudiet, neko neparakstait, neko neizlasījis! Sargies arī no telefona krāpniekiem un nesteidzies sniegt konfidenciālu informāciju “izmeklētājam” vai “bankas darbiniekam”. Zvanus no nezināmiem numuriem labāk vispār ignorēt.

Lauva

Šodien ir laba diena ceļojumiem un komandējumiem. Tavs šarms un pārliecināšanas spējas ļaus viegli panākt pareizās vienošanās, un, pateicoties tavai nepārspējamajai enerģijai, tu ātri un viegli paveiksi uzticētos uzdevumus.

Jaunava

Tev šodien ir darāmas diezgan interesantas, iespējams, radošas lietas, un tas pilnībā piesaistīs tavu uzmanību. Taču centies nepārpūlēties un laiku pa laikam novērsties ar citiem uzdevumiem, citādi emocionālais izsīkums un bezmiegs tev ir garantēts.

Svari

Tava vēlme visiem izpatikt var tev slikti kalpot un izraisīt greizsirdību ne tikai no tavas otrās pusītes, bet arī no tiem, kuru partneriem tu izplati savus apvāršņus. Esi piesardzīgs un flirtē mazliet mazāk, citādi no konfliktiem un strīdiem meksikāņu ziepju operu stilā neizbēgt.

Skorpions

Šodien tev būs jāatgūst dūša un jābūt stingram, pat skarbam. Nebaidies aizvainot savu pretinieku, viņš pavisam apzināti aizskar tavas intereses, un viņam par to nav ne mazākā kauna. Tev jāļauj viņam saprast, ka spēj pastāvēt par sevi.

Strēlnieks

Šodien vari justies slikti, un iespējams, ka kāda kaite, kas jau sen nav bijusi jūtama, saasināsies. Nemēģini pašārstēties vai eksperimentēt ar sevi, vērsies pie ārsta un lieto tikai tos līdzekļus, kurus ir nozīmējis ārsts. Un, ja jūs ignorēsiet sliktas pašsajūtas sajūtu un neko nedarīsiet, tuvākajā laikā stāvoklis pasliktināsies.

Mežāzis

Vientuļajiem zvaigznes sola patīkamu, daudzsološu iepazīšanos. Tiem, kuri ir precējušies, otrā pusīte sagādās patīkamu pārsteigumu. Savukārt mežāži, kurus nesaista ģimenes saites, bet kuriem ir partneris, var saņemt laulības piedāvājumu.

Ūdensvīrs

Veiksme šodien būs tiem, kuri ir aizņemti darba meklējumos. Un pat cilvēki, kuri ir apmierināti ar savu pašreizējo amatu un darba jomu, interneta vietnēs ar sludinājumiem var atrast interesantus piedāvājumus. Neesiet slinki, izpētiet vakances, iespējams, vēlēsieties izmēģināt spēkus jaunā darbā.

Zivis

Šodien tev būs iespēja izlīdzināt savu finansiālo situāciju, slēgt vecas saistības. Svarīgi, lai tu izdarītu pareizus secinājumus un turpmāk būtu apdomīgāks, neuzņemtos jaunas, tev apzināti “nepieejamas” parādsaistības.

Ja esat atklājis pareizrakstības kļūdu, lūdzu, paziņojiet mums, izvēloties šo tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Pievienojies un saņem svarīgākās Latvijas un pasaules ziņas!
Šis ir laiks, kad objektīva informācija par notiekošo ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. Mēs jums sniegsim šādas ziņas. Apstipriniet savu vēlmi saņemt ziņas, nospiežot pogu "Pievienojies", un jūs nepalaidīsiet garām svarīgu informāciju par notiekošo Latvijā un pasaulē.
Pievienojies un saņem svarīgākās Latvijas un pasaules ziņas!
Šis ir laiks, kad objektīva informācija par notiekošo ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. Mēs jums sniegsim šādas ziņas. Apstipriniet savu vēlmi saņemt ziņas, nospiežot pogu "Pievienojies", un jūs nepalaidīsiet garām svarīgu informāciju par notiekošo Latvijā un pasaulē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Tulkot »

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: