Lasīšanas Laiks:2 Minute(-s), 13 Sekunde(-s)

Auns

Auniem vajadzētu ieklausīties savā intuīcijā. Ja tā liek mainīt savus plānus, tad tā arī rīkojieties. Horoskops sola brīnišķīgas sakritības un laimes dāvanas. Tu vari saņemt ziņu no citas valsts.

Vērsis

Pilnīgi iespējams, ka Vēršiem nāksies atteikties no saviem darījumiem, lai palīdzētu kādam mīļam cilvēkam. Tas viņus neapbēdinās, gluži otrādi, uzlādēs ar pozitīvu enerģiju visai atlikušajai dienai. Vakarā dodies uz kādu ballīti vai aicini viesus. Jums būs ļoti jautri. Ir atļauts iepirkties, tostarp dārgi pirkumi.

Dvīņi

Šodien Dvīņi varēs lepoties ar domu skaidrību, vērīgumu. Tu izdarīsi interesantus atklājumus un spēsi netradicionālā veidā atrisināt kādu sarežģītu problēmu. Var rasties idejas, kā uzlabot savu stāvokli sabiedrībā. Būs viegli samierināties ar otro pusīti, uzlabot attiecības ar tuviniekiem.

Vēzis

Izlēmīga attieksme palīdzēs tikt galā ar visām grūtībām. Laba diena darbam, finanšu jautājumu risināšanai. Lietišķās sarunas būs izcili veiksmīgas. Ar darījumiem labāk tikt galā vienatnē. Kolēģi un sabiedrotie varētu palēnināt procesu savas lēnprātības dēļ. Iespējams, ka šodien tev varētu būt kāds ietekmīgs pielūdzējs. Esi piesardzīgs, jo šis cilvēks plāno izmantot tevi savos nolūkos.

Lauva

Tev uz lietām jāraugās optimistiski, tad izvirzītie uzdevumi tiks atrisināti ātri. Iespējamas nepatīkamas sarunas, kas aizskars tavu pašcieņu. Sestdien Lauvai nevajadzētu iesaistīties nekādās attiecībās. Pavadi laiku ar cilvēkiem, kuri tevi mīl un sniedz pārliecību par savām spējām.

Jaunava

Sarežģītus uzdevumus paveiksi vieglāk nekā parasti. Sestdien, 18. martā, Jaunavas jutīsies apmierinātas ar paveiktā darba rezultātiem. Uzturēties aktīvi palīdzēs sātīgas brokastis un pusdienas. Vakarā nepārēdies, lai izvairītos no kuņģa un zarnu diskomforta. Centies atrast laiku ģenerālajai tīrīšanai, sakop skapjus un sakārto ziemas drēbes un apavus.

Svari

Diena aizritēs kustībā, iespējams, ceļojot. Tu uzzināsi daudz ko jaunu. Esi gatavs neplānotiem izdevumiem. Neeksperimentē ar pārtiku un kosmētiku. Šodien pastāv augsts alerģisku reakciju risks.

Skorpions

Veiksmīgi atrisināsies peļņas un naudas jautājumi. Izmantosi vecās un jaunās saiknes, kad rodas grūtības. Tev labprāt palīdzēs. Daudzus zīmes pārstāvjus aizraus kāds interesants jautājums, atradīs sev tīkamu nodarbi.

Strēlnieks

Pienācis īstais laiks sen iecerēta projekta īstenošanai. Horoskops liecina, ka Strēlniekiem vajadzētu ķerties pie liela darījuma. Rutīnas darbus labāk atlikt. Ļoti noderīgi būs draugu padomi. Tev vajadzētu tos ņemt vērā un neuztvert kritiku kā personīgu apvainojumu.

Mežāzis

Tavā dzīvē varētu notikt būtiskas pārmaiņas. Dažiem āzirdziņiem tās būs biedējošas. Nākotne šķiet miglaina. Konsultējieties ar speciālistiem vai cilvēkiem, kuri jau ir piedzīvojuši līdzīgu pieredzi, lai mazinātu trauksmi.

Ūdensvīrs

Nedalies savās problēmās ar cilvēkiem, kurus labi nepazīsti. Atbalsta vietā vari saņemt kritikas devu, kas galīgi sabojās tavu garastāvokli. Sestdien Ūdensvīriem ieteicams darīt ko neparastu: doties ceļojumā, apmeklēt kādu netriviālu iestādi vai pasākumu.

Zivis

Radoša pieeja palīdzēs atrast izeju no strupceļa situācijas. Tavai iztēlei un drosmei nav šķēršļu. Mēģini maksimāli izmantot savu veiksmi. Tu vari slēgt vecus jautājumus, atrisināt sadzīves problēmas vai novirzīt savu enerģiju attiecību uzlabošanai ar partneri.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Jaunais Audi Q6 e-tron krosovers atklāts pirmajos oficiālajos attēlos
Next post 26. martā Latvija pāriet uz vasaras laiku – pulksteņa rādītāji tiek pārcelti par vienu stundu uz priekšu