Lasīšanas Laiks:2 Minute(-s), 12 Sekunde(-s)
  • 2023. gada 20. marts ir dilstošs mēness, šī ir 28. mēness diena.
  • Mēness Zivīs
  • Mēness diena sākās pirmdien, 2023. gada 20. martā, plkst. 06:41
  • Beidzas otrdien, 2023. gada 21. martā, plkst. 6:50
  • Mēness lēkts pulksten 06:41
  • Mēness riets pulksten 16:45

Auns

Šajā periodā Auns kā nekad agrāk būs apdomīgs un neļaus sevi apmānīt, lai cik daiļrunīgs būtu cilvēks, kurš to vēlas. Meli jūs jutīsieties burtiski ādā. Bet ir svarīgi nekrist pārmērīgās aizdomās pret mīļajiem, pretējā gadījumā jūs varat viņus nepelnīti aizvainot.

Vērsis

Nedēļas sākums un vidus ir ideāls, lai atbrīvotos no visa nevajadzīgā. Tas attiecas ne tikai uz miskasti pieliekamajā, bet arī uz attiecībām, domām. Nebaidieties pārtraukt kontaktus ar cilvēkiem, ar kuriem jūs apgrūtina komunikācija, atlaidiet vecās aizvainojumus. Vispār veiciet “pavasara tīrīšanu” visās savas dzīves jomās.

Dvīņi

Šajā periodā zvaigznes iesaka Dvīņiem neignorēt citu cilvēku viedokli. Nesatricināma pārliecība par savu taisnību var tevi apmānīt, un rezultātā tu nonāksi diezgan stulbā stāvoklī.

Vēzis

Šajā periodā Vēžiem var šķist, ka viņi nevar neko mainīt savā dzīvē, un jums pat nevajadzētu mēģināt ietekmēt notikumu gaitu. Nepadodies šīm jūtām! Ir pienācis brīdis uzņemties atbildību un kļūt par sava likteņa saimnieku, tu vairs nevari iet straumei līdzi, citādi nokļūsi nepareizajos ūdeņos.

Lauva

Nedēļa būs saspringta, un labāk to sākt ar plānošanu, lai pārliecinātos, ka viss notiek laikā. Bet plānojot laiku, noteikti atvēliet kādu personīgu laiku saziņai ar ģimeni un draugiem, kā arī kārtīgai atpūtai.

Jaunava

Nopietnajai un pedantiskajai Jaunavai šonedēļ būs jāatrisina daudz jautājumu. Zvaigznes iesaka sagatavoties tam, ka ne viss noritēs pēc plāna un nāksies ieviest korekcijas. Labāk ir iepriekš padomāt par alternatīvām.

Svari

Sapņainām un flegmatiskām Svaru zvaigznēm ieteicams beigt lidināties mākoņos un sākt risināt uzkrātās problēmas. Diemžēl jūsu dzīvē viss nav tik gludi, un jums beidzot jātiek galā ar daudziem jautājumiem. Kavēšanās tikai pasliktinās situāciju, un vairs nav iespējams cerēt, ka viss kaut kā atrisināsies bez jūsu līdzdalības.

Skorpions

Tuvākajās dienās Skorpionam būs jāpieņem daudzi svarīgi lēmumi. Rīkojies drosmīgi, bet neignorējiet intuīcijas balsi – tas palīdzēs nekļūdīties. Ja rodas šaubas, labāk to pārdomāt vēlreiz.

Strēlnieks

Šajā periodā Strēlnieka dzīve ir piepildīta ar vētrainām emocijām, enerģija rit pilnā sparā. Bet mēģiniet joprojām kontrolēt savus impulsus, pretējā gadījumā nevar izvairīties no konfliktiem un ātras emocionālas izdegšanas.

Mežāzis

Pirmdien un šīs nedēļas laikā visas iepazīšanās Mežāzim būs neticami veiksmīgas. Neignorējiet ielūgumus uz ballītēm un korporatīviem pasākumiem, droši iesaistieties sarunās ar svešiniekiem. Viņu vidū ir dažas ļoti interesantas personības!

Ūdensvīrs

Ir pienācis laiks pārmaiņām dzīvē. Pārmaiņas darbības jomā vai dzīvesvietā, jauni vaļasprieki, iepazīšanās… Iespējams, ka Mežāži atklās talantus, par kuriem iepriekš nebija aizdomājušies.

Zivis

Šonedēļ Zivīm veiksies finansiālos jautājumos. Neatsakieties no izdevīgiem piedāvājumiem, projektiem un papildu ienākumu iespējām. Galvenais neiesaistīties acīmredzamos piedzīvojumos.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Slepena traģēdija: kā PSRS “”gāja bojā”” vesela pilsēta, valstij to pat nepamanot
Next post Mārupē aizliedza būvēt iepirkšanās centru