Lasīšanas Laiks:2 Minute(-s), 40 Sekunde(-s)
  • 2023. gada 21. aprīlis , augošs mēness, šī ir 2. mēness diena.
  • Mēness Vērsī
  • Mēness diena sākās piektdien, 2023. gada 21. aprīlī, plkst. 05:31
  • Beidzas sestdien, 2023. gada 22. aprīlī plkst. 05:43
  • Mēness lēkts 05:31
  • Mēness riets pulksten 21:53

Auns

Esiet modri un vērojiet skaudīgu cilvēku un konkurentu rīcību, šodien no viņu puses iespējamas provokācijas un mēģinājumi jūs apmānīt. Neuzticieties nevienam un pārbaudiet saņemto informāciju pirms lēmuma pieņemšanas. Un, ja jūs izprovocējat uz konfliktu, pretojieties vēlmei izteikt visu, ko domājat par spītīgo kritiķi, vienkārši “uzrullējiet” dialogu.

Vērsis

Nesteidziniet lietas, ieņemiet novērotāja pozīciju. Nedēļas beigās labāk neveikt “pēkšņas kustības”, iet līdzi plūsmai. Un arī nevajadzētu iesaistīties strīdos, it īpaši maznozīmīgos jautājumos, un uzņemties šķīrējtiesneša lomu citu cilvēku konfliktos. Ticiet man, cilvēki to var izdomāt bez jums.

Dvīņi

Nedēļas beigās Dvīņiem būs jātiek galā ar finansiālām problēmām. Nepārdomāti tēriņi vēl nav noveduši pie pilnīgas kontu iztukšošanas, taču, ja tā turpināsies, tas noteikti notiks. Plānojiet savus izdevumus, padomājiet par to, uz ko varētu ietaupīt, izveidojiet iepirkumu sarakstu tuvākajai nākotnei, iekļaujot tajā tikai būtisko.

Vēzis

Šajā dienā tev būs jābūt stingram un jāaizstāv savas intereses. Neļaujiet cilvēkiem jūs uzspiest, nepieņemiet nelabvēlīgus piedāvājumus, nebaidieties pateikt nē un pat strīdēties. Ja jūs tagad nepadarīsit savu pozīciju pietiekami stingru, drīz jūs vienkārši “sēdēsit uz galvas”.

Lauva

Tevi sagaida paziņa, kas sākumā šķitīs daudzsološa. Bet neatmet visu, lai atbrīvotu laiku saziņai ar šo cilvēku. Drīz jūs redzēsiet, ka viņu neinteresē jūs, bet gan labums, ko viņš var iegūt ar jūsu palīdzību. Tāpēc necel ilūzijas un pārāk neuzticies jaunai paziņai.

Jaunava

Neatsakieties, ja jums tiek piedāvāta palīdzība. Tas ir tieši tas gadījums, kad saprātīgāk un vieglāk ir atrisināt savas problēmas ar svešām rokām. Personai, kas brīvprātīgi pieteicās jums palīdzēt, absolūti nav grūti, un jūs varat ietaupīt daudz laika, pūļu un nervu.

Svari

Šodien veiksme pavada tos, kuri nolemj doties iepirkties. Iepirkšanās jūs nepavisam nenogurdinās, un jūs bez grūtībām atradīsit īstās preces par konkurētspējīgām cenām. Vienkārši neaizraujieties un netērējiet vairāk, nekā plānojāt, pretējā gadījumā vēlāk būs jātaupa burtiski uz visu.

Skorpions

Pievērsiet uzmanību savai otrajai pusei. Un vientuļiem Skorpioniem zvaigznes iesaka pavadīt vakaru prom no mājām. Dodieties ciemos, uz kino vai uz izstādi, jūs gaida romantiska iepazīšanās. Bet nesteidzieties uzreiz baseinā ar galvu, apskatiet cilvēku tuvāk, lai izvairītos no rūgtām vilšanās.

Strēlnieks

Neesiet pārāk uzticīgs un nerunājiet pārāk daudz. Svešiniekiem nav jāzina par jūsu plāniem un personīgās dzīves detaļām. Un, ja esat pārāk atklāts pret viņiem, labākajā gadījumā jūs radīsit iespaidu par cilvēku, kurš nezina, kā turēt muti, un sliktākajā gadījumā jūs dosiet iespēju pret jums izmantot privātu informāciju.

Mežāzis

Šodien esat pārāk pašapmierināts un nepraktisks, kas var atspēlēties. Esiet piesardzīgs, dodot solījumus, un nemieriniet cilvēkus, ja neesat pārliecināts, ka varat palīdzēt. Un arī izvairieties no lieliem izdevumiem un nepērciet preces uz kredīta.

Ūdensvīrs

Velti laiku, lai sazinātos ar skaisto – apmeklē mākslas galeriju, mākslas izstādi, noskaties jaunu teātra iestudējumu. Tas palīdzēs atjaunot iekšējo līdzsvaru un sasniegt pilnīgu garīgo harmoniju.

Zivis

Esiet saprotošs, ja vecākā paaudze nolemj jūs mazliet pamācīt. Šie cilvēki patiesi novēl jums labu, un jūs nedrīkstat aizvainot par viņu vārdiem. Iespējams, ka no nodzīvoto gadu augstuma viņi situāciju novērtē pareizāk nekā jūs, un var sniegt praktiskus padomus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Turpinās iztiesāt “Latvenergo” kukuļņemšanas lietu
Next post Mazie draugi meklē savas mājas